У нашому дослідженні ми не знайшли жодних законів про безпілотники для Бахрейну.

Відсутність законів про безпілотники не обов’язково означає, що ви можете літати як завгодно в Бахрейні – насправді це може означати, що влада буде в цілому проти використання безпілотників, особливо туристами.

Більше того, у Бахрейні існують закони, які забороняють провозити безпілотники через митницю. За даними Міністерства внутрішніх справ Королівства Бахрейн , електронні бездротові літаки, включаючи безпілотники та літаки моделей, заборонені до транспортування через митницю і будуть конфісковані. Ми не рекомендуємо подорожувати до Бахрейна разом з коптером.

Для країн, у яких є правила щодо безпілотників / sUAS, типовий регламент встановлює та застосовує ці національні органи влади або цивільної авіації. Щоб уникнути неприємностей або втратити дрон, радимо звернутися до відділу цивільної авіації у Міністерстві транспорту Бахрейна: +973 17 337878

Знаєте щось, чого ми не знаємо про закони БПЛА? Надішліть нам електронний лист на support@quadro.ua. Ми не є міжнародними авіаційними адвокатами і робимо все можливе, щоб ця сторінка була актуальною для пілотів БПЛА, але реальність така: враховуючи темпи розвитку безпілотних літальних апаратів та те, як реагує уряд, регулювання безпілотників може змінюватися протягом року, і ці зміни важко відстежити. Якщо ми щось пропустили, будь ласка, зв'яжіться з нами.
Menu