Згідно з даними національного авіаційного органу Азербайджану, Державним управлінням цивільної авіації Азербайджану (CAA), політ безпілотника є законним в Азербайджані, але ми радимо бути обізнаними та виконувати правила щодо безпілотників, перелічені нижче, перш ніж це робити.

Якщо ви хочете зв’язатися з CAA безпосередньо перед поїздкою з будь-якими питаннями, які ви можете виникнути, ось їх контактна інформація:

hq@caa.gov.az / +994 12 598 51 91

Загальні правила польоту дронів в Азербайджан

Виходячи з наших досліджень та тлумачення законів, ось найважливіші правила, які слід знати для польоту БПЛА в Азербайджан.

  • Дронам заборонено знаходитись в будь-якій зоні руху аеродрому / аеропорту, за винятком дозволу відповідного підрозділу УВД або особи, відповідальної за аеродром / аеропорт.
  • Заборонено літати понад 120 метрів над рівнем землі.
  • Оператори повинні підтримувати пряму візуальну лінію зору зі своїми коптерами під час польоту.
  • Заборонено експлуатувати коптер на відстані 150 метрів (492 фути) від будь-якої перевантаженої площі міста, селища, тощо.
  • Заборонено експлуатувати коптер в межах 50 метрів (164 фути) від будь-якої людини, судна, транспортного засобу або споруди.
  • Під час зльоту або посадки БПЛА не повинен знаходитись в межах 30 метрів (98 футів) від будь-якої людини, якщо тільки ця людина не є учасником операції з безпілотником.

Для отримання додаткової інформації про азербайджанські закони про безпілотники див. Цю сторінку на веб-сайті CAA .

Знаєте щось, чого ми не знаємо про закони БПЛА? Надішліть нам електронний лист на support@quadro.ua. Ми не є міжнародними авіаційними адвокатами і робимо все можливе, щоб ця сторінка була актуальною для пілотів БПЛА, але реальність така: враховуючи темпи розвитку безпілотних літальних апаратів та те, як реагує уряд, регулювання безпілотників може змінюватися протягом року, і ці зміни важко відстежити. Якщо ми щось пропустили, будь ласка, зв'яжіться з нами.
Menu