За даними національного авіаційного управління Австрії , Austro Control , польоти квадрокоптерів в Австрії є законними, але ми радимо бути обізнаними та відповідати правилам щодо безпілотників, перелічених нижче, перш ніж це робити.

Якщо ви хочете зв’язатися безпосередньо з Austro Control безпосередньо перед поїздкою з будь-якими питаннями, ось їх контактна інформація:

ulfz@austrocontrol.at / +43 (0) 51703 7111

Загальні правила польоту безпілотника в Австрії

Виходячи з нашого дослідження та тлумачення законів, ось найважливіші правила, які слід знати для польоту коптерів в Австрії.

  • Пілоти повинні бути віком від 16 років.
  • Страхування відповідальності є обов’язковим для всіх операторів БПЛА.
  • Заборонені польоти над натовпами (наприклад, події, спортивні заходи, концерти тощо) без спеціального дозволу.
  • Заборонені польоти БПЛА в “безпосередній близькості від аеропортів” без спеціального дозволу.
  • Тільки Austro Control може надати пілоту авіаційний дозвіл.
  • Навіть після надання експлуатаційної ліцензії для певних районів можуть знадобитися спеціальні дозволи, пов’язані з авіацією відповідно до Правил повітряного руху 2014 року.

Для отримання додаткової інформації про австрійські закони про дрони, див. §§ 24c – 24l Австрійського закону про авіацію .

Вимоги дозволу в Австрії

Примітка: Австрія класифікує дрони у джоулях кінетичної енергії, що є вимірюванням, що включає як вагу, так і швидкість. Поки ви будете дотримуватися вимог, детальних у наведених нижче куль, ви повинні бути добре, але якщо ви хочете дізнатися більше про джулі, ви можете прочитати про них у цій статті .

Ось вимоги для отримання дозволу на польоти БПЛА в Австрії:

  • Дозвіл на коптери класу “ірашка” не потрібно. Іграшковий дрон в Австрії визначається як “кінетична енергія до 79 джоулів, що відповідає вазі приблизно 2,55 фунтів (250 грам), при робочій висоті 30 футів”.
  • Потрібен дозвіл від Austro Control «якщо перевищено 79 джоулів або якщо безпілотник пролетів вище 30 футів».
  • Для польоту безпілотника для комерційних цілей потрібен дозвіл від Austro Control.
  • Потрібен дозвіл від Austro Control для фотографування або запису відео на коптер, незалежно від робочої маси, навіть якщо фотографії / кадри призначені для приватного використання.

Форму заяви, яку потрібно подати на отримання дозволу на Austro Control, можна знайти тут . Подаючи заявку на отримання дозволу, ви повинні визначити застосовні вимоги до придатності до придатності до експлуатаційної придатності та експлуатації для свого безпілотника, використовуючи таблицю на малюнку 1 цього документа .Вимоги залежатимуть від місця, в якому ви хочете працювати, та робочої маси вашого безпілотника. Заявки можна подавати на ulfz@austrocontrol.at. Вартість дозволу на один рік становить приблизно 392 доларів США (330 євро).

Знаєте щось, чого ми не знаємо про закони БПЛА? Надішліть нам електронний лист на support@quadro.ua. Ми не є міжнародними авіаційними адвокатами і робимо все можливе, щоб ця сторінка була актуальною для пілотів БПЛА, але реальність така: враховуючи темпи розвитку безпілотних літальних апаратів та те, як реагує уряд, регулювання безпілотників може змінюватися протягом року, і ці зміни важко відстежити. Якщо ми щось пропустили, будь ласка, зв'яжіться з нами.
Menu