Згідно з даними національного авіаційного органу Австралії, Управління безпеки цивільної авіації Австралії (CASA), польоти безпілотників є законними в Австралії, але ми радимо бути обізнаними та відповідати правилам щодо безпілотників, перелічених нижче, перш ніж це робити.

Якщо ви хочете зв’язатися з австралійською CASA, перш ніж поїхати з будь-якими питаннями, ось їх контактна інформація: Контактна форма CASA / +61 131 757

Загальні правила польоту безпілотника в Австралії

Виходячи з наших досліджень та тлумачення законів, ось найважливіші правила, які слід знати для польоту безпілотника в Австралії.

 • Ви повинні летіти лише вдень і тримати БПЛА в прямому полі зору. Це означає, що ви можете бачити коптер на власні очі (а не через пристрій) завжди.
 • Ви не повинні літати вище 120 метрів над землею.
 • Ви повинні триматись подалі не менше 30 метрів від інших людей.
 • Ви не повинні літати поблизу місцевості, що впливає на громадську безпеку, або там, де тривають аварійні дії (без попереднього погодження). Це може включати такі випадки, як автомобільна аварія, поліцейські операції, пожежа та пов’язані з цим пожежі, а також пошуково-рятувальні роботи.
 • Потрібно одночасно літати одним БПЛА.
 • Ви не повинні літати над людьми. Це може включати пляжі, парки, події або спортивні овали, де триває гра.
 • Якщо ваш безпілотник важить більше 100 г, ви повинні триматись принаймні 5,5 км від керованих аеродромів.
 • Поважайте особисту конфіденційність. Не записуйте та не фотографуйте людей без їх згоди – це може порушити державне законодавство.

Окрім дотримання цих правил, ви можете завантажити “Can I fly there?” додаток безпеки безпілотників . Цей офіційний додаток CASA – це чудовий інструмент для визначення місця, де можна і не можна літати безпілотника в Австралії для тих, хто літає на своїх безпілотниках з метою відпочинку або комерційного використання.

Для отримання додаткової інформації про закони про безпілотники Австралії див. Цю сторінку на веб-сайті CASA.

Вимоги щодо ліцензування польоту безпілотника в Австралії

Якщо ви літаєте безпілотником RPA вагою до 2 кг, але не з комерційних причин, вам потрібно повідомити про CASA перед польотом та експлуатацією в стандартних робочих умовах.

Якщо ви хочете летіти за межами цих умов експлуатації, вам потрібно буде мати ліцензію та літати разом із сертифікованим оператором, щоб літати в комерційних цілях.

Ось процес:

 1. Подайте заявку на довідковий номер авіації
 2. Повідомити, перш ніж летиш
 3. Літайте в стандартних умовах експлуатації
 4. Завантажте програму безпеки безпілотників CASA

Дізнайтеся більше про вимоги щодо ліцензування комерційних операторів на веб-сайті CASA .

Menu