У нашому дослідженні ми не знайшли жодних законів про безпілотники для Антигуа та Барбуди.

Незважаючи на це, ми не рекомендуємо припускати, що ви можете подорожувати до Антигуа та Барбуди та літати безпілотником.

Відсутність законів про безпілотники не обов’язково означає, що ви можете літати як завгодно в Антигуа та Барбуду – насправді це може означати, що влада буде в цілому проти використання безпілотників, особливо туристами.

Ця ж застережлива примітка стосується перевезення дрона через митницю. Іноді, коли в країні немає законів, що стосуються безпілотників, деякі митники вирішують конфіскувати безпілотники.

Для країн, у яких є правила щодо безпілотників / sUAS, типовий регламент встановлює та застосовує національні органи влади або цивільної авіації. Щоб уникнути неприємностей або лишитсь без квадрокоптера, радимо зв’язатися зі службою цивільної авіації Східного Карибського моря : contact@eccaa.aero / +1 268 462 0000/0907

Знаєте щось, чого ми не знаємо про закони БПЛА? Надішліть нам електронний лист на support@quadro.ua. Ми не є міжнародними авіаційними адвокатами і робимо все можливе, щоб ця сторінка була актуальною для пілотів БПЛА, але реальність така: враховуючи темпи розвитку безпілотних літальних апаратів та те, як реагує уряд, регулювання безпілотників може змінюватися протягом року, і ці зміни важко відстежити. Якщо ми щось пропустили, будь ласка, зв'яжіться з нами.
Menu