У нашому дослідженні ми не знайшли жодного закону про безпілотники для Анголи.

Незважаючи на це, ми не рекомендуємо припускати, що ви можете подорожувати до Анголи та літати безпілотником.

Відсутність законів про безпілотники не обов’язково означає, що ви можете літати як завгодно в Анголі – насправді це може означати, що влада буде в цілому проти використання безпілотників, особливо туристами.

Ця ж застережлива примітка стосується перевезення безпілотника через митницю. Іноді, коли в країні немає законів, що стосуються безпілотників, деякі митники вирішують конфіскувати безпілотники.

Для країн, у яких є правила щодо безпілотників / sUAS, типовий регламент встановлює та застосовує національний органи влади або цивільної авіації. Щоб переконатися, що ви не потрапите в біду або у вась конфіскують БПЛА, радимо зв’язатися з Національним інститутом цивільної авіації Анголи: inavic@snet.co.ao / +244 222 338596/335936

Знаєте щось, чого ми не знаємо про закони БПЛА? Надішліть нам електронний лист на support@quadro.ua. Ми не є міжнародними авіаційними адвокатами і робимо все можливе, щоб ця сторінка була актуальною для пілотів БПЛА, але реальність така: враховуючи темпи розвитку безпілотних літальних апаратів та те, як реагує уряд, регулювання безпілотників може змінюватися протягом року, і ці зміни важко відстежити. Якщо ми щось пропустили, будь ласка, зв'яжіться з нами.
Menu