У нашому дослідженні ми не знайшли жодного закону про безпілотники для Албанії.

Незважаючи на це, ми не рекомендуємо припускати, що ви можете подорожувати до Албанії та літати безпілотником.

Відсутність законів про безпілотники не обов’язково означає, що ви можете літати як завгодно або в будь-який інший спосіб в Албанії – насправді це може означати, що влада буде в цілому проти використання безпілотників, особливо туристами.

Ця ж застережлива примітка стосується перевезення безпілотника через митницю. Іноді, коли в країні немає законів, що стосуються безпілотників, деякі митники вирішують конфіскувати їх.

Для країн, у яких є правила щодо безпілотників / sUAS, типовий регламент встановлюють та застосовують національні органи влади або цивільної авіації. Щоб уникнути неприємностей або втратити квадрокоптер, рекомендуємо звернутися до Албанської служби цивільної авіації : Контактна форма AAC / +355 4 22 51 220

Знаєте щось, чого ми не знаємо про закони БПЛА? Надішліть нам електронний лист на support@quadro.ua. Ми не є міжнародними авіаційними адвокатами і робимо все можливе, щоб ця сторінка була актуальною для пілотів БПЛА, але реальність така: враховуючи темпи розвитку безпілотних літальних апаратів та те, як реагує уряд, регулювання безпілотників може змінюватися протягом року, і ці зміни важко відстежити. Якщо ми щось пропустили, будь ласка, зв'яжіться з нами.
Menu