Згідно з національним авіаційним органом Афганістану, Управлінням цивільної авіації Афганістану (ACAA), польоти безпілотників є законними в Афганістані, але ми рекомендуємо бути обізнаними та виконувати правила щодо безпілотників, перелічені нижче, перш ніж це робити.

Виходячи з наших досліджень та тлумачення законів, ось найважливіші правила, які слід знати для польотів БПЛА в Афганістані.

  • БПЛА не можуть експлуатуватися таким чином, що може спричинити небезпеку для людей, майна чи іншого повітряного судна.
  • Пілоти безпілотника повинні отримати дозвіл, виданий державою, в межах якої вони планують літати. Дізнайтеся більше про те, як подати запит на отримання дозволу на політ у цьому документі, створеному ACAA .
  • Після отримання дозволу план польоту в місцевій авіаційній службі повинен бути поданий до фактичного польоту.
  • Безпілотники не можуть літати над відкритим морем без попередньої координації з відповідним органом ОПР, який повинен бути отриманий до зльоту

Більш детальну інформацію про закони про безпілотники див. У цьому документі, створеному ACAA .

Знаєте щось, чого ми не знаємо про закони БПЛА? Надішліть нам електронний лист на support@quadro.ua. Ми не є міжнародними авіаційними адвокатами і робимо все можливе, щоб ця сторінка була актуальною для пілотів БПЛА, але реальність така: враховуючи темпи розвитку безпілотних літальних апаратів та те, як реагує уряд, регулювання безпілотників може змінюватися протягом року, і ці зміни важко відстежити. Якщо ми щось пропустили, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Menu