За даними національного управління з питань авіації Вануату , Управління цивільної авіації Вануату (CAAV), польоти безпілотникі є законними у Вануату, але ми радимо бути обізнаними та обачними.

Особливі міркування щодо подорожей

Якщо ви подорожуєте до Вануату і хочете привезти безпілотник, CAAV перераховує такі особливі міркування для іноземців, які хочуть літати на коптерах:

  • Усі іноземні коптери та оператори повинні бути зареєстровані до прибуття до Вануату і перевірятимуться на митниці. Дізнайтеся більше про процес реєстрації тут на веб-сайті CAAV .
  • Перш ніж зареєструвати коптер, слід спочатку отримати RARN (посилальний номер авіації RPAS). Потім RARN буде використовуватися для всіх Реєстрацій та комунікацій. Після отримання RARN ви можете перейти до реєстрації RPAS та Оператора
  • Щоб зареєструватися, пілоти повинні бути старше 16 років.

Якщо ви хочете зв’язатися з CAAV безпосередньо перед поїздкою з будь-якими запитаннями, ось їх контактна інформація: rpas.civav@vanuatu.com.vu / +678 22 819

Знаєте щось, чого ми не знаємо про закони БПЛА? Надішліть нам електронний лист на support@quadro.ua. Ми не є міжнародними авіаційними адвокатами і робимо все можливе, щоб ця сторінка була актуальною для пілотів БПЛА, але реальність така: враховуючи темпи розвитку безпілотних літальних апаратів та те, як реагує уряд, регулювання безпілотників може змінюватися протягом року, і ці зміни важко відстежити. Якщо ми щось пропустили, будь ласка, зв'яжіться з нами.
Menu