У ГВІНЕЇ БІССАУ НЕ ЗДАЄТЬСЯ ЖОДНИХ ЗАКОНІВ ПРО БЕЗПІЛОТНИКИ

У нашому дослідженні ми не знайшли жодних законів про безпілотники для Гвінеї Біссау.

Відсутність законів про безпілотники не обов’язково означає, що ви зможете літати куди завгодно або як завгодно в Гвінею Біссау – насправді це може означати, що влада буде в цілому проти використання безпілотників, особливо туристами.

Ця ж застережлива примітка стосується перевезення безпілотника через митницю. Іноді, коли в країні немає законів, що стосуються безпілотників, деякі митники вирішують конфіскувати безпілотники, а деякі ні.

Для країн, у яких є правила щодо безпілотників / sUAS, типовий регламент встановлює та застосовує національний або цивільний авіаційний орган. Щоб уникнути неприємностей або втрати безпілотника, рекомендуємо зв’язатися з Генеральним управлінням цивільної авіації Гвінеї Біссау: +245 204 053

Знаєте щось, чого ми не знаємо про закони БПЛА? Надішліть нам електронний лист на support@quadro.ua. Ми не є міжнародними авіаційними адвокатами і робимо все можливе, щоб ця сторінка була актуальною для пілотів БПЛА, але реальність така: враховуючи темпи розвитку безпілотних літальних апаратів та те, як реагує уряд, регулювання безпілотників може змінюватися протягом року, і ці зміни важко відстежити. Якщо ми щось пропустили, будь ласка, зв'яжіться з нами.
Menu