За даними національного управління з питань авіації Багамів, Управління цивільної авіації Багамських островів (BCAA), польоти квадрокоптерів на Багамських островах є законними, але ми радимо бути обізнаними та виконувати правила щодо безпілотників, перелічені нижче, перш ніж це робити.

Якщо ви хочете зв’язатися з BCAA безпосередньо перед поїздкою з будь-якими запитаннями, ось їх контактна інформація:

ronesupport@bcaa.gov.bs/ +1 242 397 4700

Загальні правила польотів квадрокоптерів на Багамах

На основі нашого дослідження та тлумачення законів, ось найважливіші правила, які слід знати для польоту безпілотника на Багами.

 • Необхідний дозвіл для використання всіх безпілотників на Багамах. Див. Розділ нижче для отримання додаткової інформації.
 • Ви повинні зареєструвати свій безпілотник, щоб літати на Багамах. Портал реєстрації можна знайти тут .
 • Заборонено літати на відстані меньше 50 футів від будь-якої людини, будівлі чи транспортного засобу, не пов’язаного з роботою БПЛА
 • Не пролітайте над або в межах 150 метрів над будь-яким перенаселеним або населеним пунктом.
 • Не літай вище 120 метрів.
 • Не літайте в межах 5 кілометрів від будь-якого аеропорту.
 • Не літайте над приватною власністю, якщо у вас немає згоди власника нерухомості.
 • Не пролітайте над військовими установками, природними заповідниками або територіями, позначеними “зоною безпілотників”.
 • Не літайте вночі або в поганих погодних умовах з низькою видимістю.

Для отримання додаткової інформації про Багамські закони про безпілотники див. Цю сторінку, присвячену законодавству та нормативним документам на веб-сайті BCAA .

Вимоги для отримання дозволу на польоти БПЛА на Багамах

Дозвіл потрібен на будь-яке використання безпілотників на Багамських островах, незалежно від того для яких цілей використовується (рекреаційного чи комерційного використання).

Якщо ви відправляєтесь на Багамські острови і хочете отримати дозвіл на польот, зв’яжіться з Грегорі Едвардсом (інформація надана нижче) про всі необхідні документи. Вам потрібно буде надати таку інформацію:

 • Дати вашого візиту
 • Модель безпілотника та серійний номер
 • Копія свідоцтва про реєстрацію з вашої країни (наприклад, сертифікат FAA)

Після затвердження ви отримаєте електронний лист із офіційним листом видачі, який міститиме детальні правила та правила, що діють 30 днів. Як тільки ви отримаєте ваш дозвільний лист, обов’язково майте його під рукою для представлення на митниці.

Ось контактна інформація для Грегорі Едвардса:

Грегорі Едвардс 
Інспектор з авіаційної безпеки 
Багамське управління цивільної авіації 
2-й поверх JL Center Bldg, Blake Rd 
Нассау, Багами

Електронна пошта: gedwards.fsi@gmail.com 
Тел .: 1 242 397 4700 Дод. 4760

Знаєте щось, чого ми не знаємо про закони БПЛА? Надішліть нам електронний лист на support@quadro.ua. Ми не є міжнародними авіаційними адвокатами і робимо все можливе, щоб ця сторінка була актуальною для пілотів БПЛА, але реальність така: враховуючи темпи розвитку безпілотних літальних апаратів та те, як реагує уряд, регулювання безпілотників може змінюватися протягом року, і ці зміни важко відстежити. Якщо ми щось пропустили, будь ласка, зв'яжіться з нами.
Menu