Професійний дрон на кожен день

Mavic 3 Enterprise Series переосмислює галузеві стандарти для малих комерційних дронів. Завдяки механічному затвору, камері з 56-кратним зумом та RTK-модулю, що забезпечує точність до сантиметрів, Mavic 3E виводить картографування та ефективність місій на нові висоти. Для місій пожежогасіння, пошуково-рятувальних робіт, інспекцій і нічних операцій пропонується тепловізійна версія.

Компактний та портативний

Ширококутна CMOS-камера 4/3 [1]

56-кратний гібридний зум

Тепловізор із роздільною здатністю 640×512 пікселів [2]

Максимальна тривалість польоту 45 хвилин [3]

Передача даних DJI O3 Enterprise

RTK-позиціонування на сантиметровому рівні [4]

Гучномовець[4]

Компактний і портативний

Обтічний і компактний Mavic 3 Enterprise Series можна носити в одній руці й розгортати в будь-яку мить. Він створений для виконання тривалих місій та ідеально підходить як для пілотів-початківців, так і для досвідчених операторів. 

Ширококутна камера

4/3 CMOS, 20 Мп, механічний затвор 

Телекамера

Еквівалентна фокусна відстань: 162 мм, 12 Мп, 56-кратний гібридний зум

Ширококутна камера

Еквівалентна фокусна відстань: 24 мм, 48 Мп

Зум-камера

Еквівалентна фокусна відстань: 162 мм, 12 Мп, 56-кратний гібридний зум

Тепловізор [2]

DFOV (діагональний кут огляду): 61°, еквівалентна фокусна відстань: 40 мм, роздільна здатність 640×512

Преміальна продуктивність камери

Швидкісні місії

Ширококутний 4/3 CMOS-датчик Mavic 3E з роздільною здатністю 20 Мп оснащено механічним затвором для запобігання розмиття під час руху. Він підтримує швидку зйомку з інтервалом 0,7 секунди. Виконуйте картографічні місії з надзвичайною ефективністю без необхідності наземних контрольних точок. 

Покращена робота за низької освітленості

Ширококутна камера Mavic 3E має великі пікселі розміром 3,3 мкм, які разом із інтелектуальним режимом в умовах низької освітленості забезпечують значно кращу якість зйомки.

Фокусування та пошук

І Mavic 3E, і Mavic 3T оснащені 12-Мп зум-камерою з можливістю 56-кратного гібридного зуму, що дає змогу розгледіти найважливіші деталі здалеку. 

Побачити невидиме

Тепловізійна камера Mavic 3T із роздільною здатністю 640×512 підтримує вимірювання температури в точках і по всій площі, оповіщення про високу температуру, кольорові палітри та ізотерми, щоб допомогти знайти свої цілі та швидко приймати рішення [2]. 

Одночасне масштабування в режимі розділеного екрана

Тепловізійні та зум-камери Mavic 3T підтримують 28-кратний безперервний зум одночасно на двох екранах для зручного порівняння [2].

Виняткова експлуатаційна ефективність

Витривалі акумулятори

45-хвилинний запас тривалості польоту дає змогу охоплювати більшу територію під час кожної місії, знімаючи до 2 квадратних кілометрів за один політ. [3][5]

Максимальна тривалість польоту

45 хвилин [3]

Площа за один політ

2 квадратних кілометри [5]

Швидко заряджайте батареї за допомогою зарядного пристрою потужністю 100 Вт або заряджайте безпосередньо через дрон за допомогою швидкої зарядки на 88 Вт. 

Зарядний концентратор

100 Вт

Зарядка через коптер

88 Вт

Передача зображень наступного покоління

Чотирьохдіапазонна антена O3 Enterprise Transmission забезпечує більш стабільне з’єднання у складних умовах.

Всеспрямоване зондування для безпечного польоту

Оснащений ширококутними лінзами з усіх боків для всебічного уникнення перешкод без сліпої зони. Регулювання сигналізації наближення та гальмівного шляху залежно від вимог місії [6].

Advanced RTH (повернення на точку старту) автоматично планує оптимальний маршрут додому, заощаджуючи енергію, час та нерви.

APAS 5.0 забезпечує автоматичну зміну маршруту навколо перешкод, щоб літати спокійніше [7].

DJI RC Pro Enterprise [8]

Портативний пульт дистанційного керування з екраном високої яскравості 1000 ніт для чіткої видимості під прямими сонячними променями, вбудованим мікрофоном для чіткого зв’язку та швидкою зарядкою 65 Вт за 1,5 год. 

Гучномовець [4]

Трансляція Вашого повідомлення з повітря з функцією перетворення тексту на мову, зберігання аудіо та циклічного відтворення для підвищення ефективності пошуку й порятунку. 

RTK-модуль [4]

Досягнення сантиметрової точності завдяки RTK та підтримці мережевої RTK, користувацьких мережевих RTK-сервісів та мобільної станції D-RTK 2.

Мобільна станція D-RTK 2 [4]

D-RTK 2 Mobile Station — це модернізований високоточний GNSS-приймач DJI, який підтримує всі основні глобальні супутникові навігаційні системи, забезпечуючи диференціальні поправки в реальному часі, які генерують дані позиціонування на сантиметровому рівні для підвищення відносної точності.

DJI Pilot 2

Оновлений польотний Enterprise-інтерфейс розроблено для підвищення ефективності пілотування та безпеки польотів. Чітке відтворення деталей польоту та навігаційної інформації з підтримкою різних типів маршрутів покращує користувацький досвід.

DJI FlightHub 2

Комплексне хмарне керування операціями безпілотників для парку з підтримкою анотацій у реальному часі та хмарного картографування. Ефективне управління інспекційними операціями за допомогою планування маршрутів й управління місіями.

DJI Terra

Повнофункціональне картографічне програмне забезпечення для всіх етапів роботи, від планування місії до оброблення 2D і 3D-моделей.

DJI Thermal Analysis Tool 3.0

Аналізуйте, коментуйте та обробляйте зображення, отримані M3T за допомогою DTAT 3.0, щоб виявити температурні аномалії під час інспекцій.