Квадрокоптер SKYDIO 2+
for Enterprise

Перетворює будь-кого на досвідченого пілота

Неперевершене автономне рішення Skydio для дрона на основі штучного інтелекту забезпечує якісне виконання місії та високий рівень безпеки завдяки ефективному уникненню перешкод.

Технологія Skydio Autonomy Enterprise

Бачить у будь-якому напрямку за допомогою шести навігаційних камер 4K 200°, «розуміє» навколишній світ за допомогою штучного інтелекту та приймає розумні рішення щодо автономного польоту з уникненням перешкод на 360° навіть у середовищах, де відсутнє з’єднання з GPS. Skydio 2+ зробить із будь-кого досвідченого пілота та допоможе виконати роботу безпечніше та швидше, ніж дрон із ручним керуванням. 

Дані найвищої якості

Skydio 2+ оснащено професійною камерою з 1/2,3-дюймовим CMOS-сенсором Sony IMX577 і процесором RedDragon™ QCS605 від Qualcomm, яка забезпечує 12 Мп фотографії та відео 4K60 HDR. У поєднанні зі здатністю впевнено літати близько до об’єкта зйомки Skydio 2+ створює чудові зображення та відеоматеріали без необхідності постобробки. 

Розумний літальний робот на основі ШІ

Фото зроблене Skydio 2+ на відстані 2,37 метра з точністю до 1 мм GSD

Фото зроблене DJI Phantom 4 Pro V2.0 на відстані 4,21 метра з точністю до 1 мм GSD

Використовуючи 45 Мп візуальних даних із шести кольорових камер з кутом огляду 200, Skydio 2+ може бачити в будь-якому напрямку з безпрецедентною роздільною здатністю та чіткістю. Це основа надійного автономного польоту.

Серцем Skydio 2+ є NVIDIA Tegra TX2, швидкий і енергоефективний обчислювальний пристрій зі штучним інтелектом, здатний виконувати 1,3 трильйона операцій за секунду. Skydio 2+ — найдосконаліший літальний суперкомп’ютер на ринку.

Удосконалений контроль для пілота

Забезпечте точний контроль для збору саме тих даних, які Вам потрібні, і розширте діапазон застосування Skydio для роботи в будь-якому місці та навколо будь-якої структури

Контролер

Стандартний контролер керування Skydio 2+. Просто підключіть свій пристрій до контролера та зберігайте потрібні дані за допомогою простих елементів керування введенням.

Skydio Enterprise Controller

Найкращий у галузі контролер для безпілотників, які виконують корпоративні завдання. Створений із компонентів військового класу, має ергономічний дизайн і 6,8-дюймовий надяскравий сенсорний екран. Керувати Skydio 2+ і X2 найкраще саме зSkydio Enterprise Controller.

Збільште можливості Skydio 2+ за допомогою корпоративного програмного забезпечення

Автономний збір даних

Skydio 3D Scan

Підключене керування польотами

Skydio Сloud

Збільште можливості Skydio 2+ за допомогою корпоративного програмного забезпечення

Skydio Autonomy Enterprise: надає розширені можливості для максимальної обізнаності про ситуацію, надточного контролю у щільному середовищі та інспекції з близької відстані.

Skydio 3D Scan: програмне забезпечення адаптивного сканування для автоматизації збору даних для документування складних структур і сцен із повним охопленням і субміліметровою GSD. Створює фотограмметричну реконструкцію цифрових двійників високої точності.

Skydio Cloud: забезпечує нову парадигму автономних підключених польотів шляхом плавної та безпечної інтеграції дронів Skydio з набором передових хмарних сервісів.

Використання дронів на основі автономності

Будівництво та інженерія

Інспекція мосту дроном
Drone 3D Mapping
Огляд місця дроном

Інженерна інспекція будівництва Skydio 2

Енергетика та комунальні послуги
Огляд лінії електропередач дроном
Інспекція дроном
Безпека електростанції

Skydio 2 Enterprise

Громадська безпека
Ситуаційна обізнаність
Пошук і порятунок
Реконструкція місця події

Sundt Construction скорочує час перевірки на 90%

Оскільки Skydio може літати в такі місця, яких неможливо дістатися з іншими безпілотниками, і збирати необхідні дані, ми можемо ефективно зменшити рівень смертності. Людське життя безцінне.