Недосяжного не існує

PRO конструкція

PRO стабілізація

PRO фокусування

PRO відеопередача

PRO бездротове управління

PRO екосистема

Наступний крок для лінійки Ronin, DJI RS 3 Pro — це передова, комплексна платформа для стабілізації камери. Новинка розширює можливості відеографів та забезпечує професіональним командам рішення для скоординованих зйомок. З DJI RS 3 Pro недосяжного не існує.

PRO конструкція

Для великого корисного навантаження

RS 3 Pro оснащено подовженими осьовими важелями з вуглецевого волокна, завдяки чому стало більше простору для балансування професіональних камер, у тому числі Sony FX6 або Canon C70 з об’єктивами 24-70 мм F2.8.

Нова нижня швидкозмінна розширювальна пластина призначена для більшої стійкості кріплення камери та надійнішої установки опори для об’єктива. 

Щоб балансування стало простішим, RS 3 Pro має спеціальний контролер тонкого налаштування осей, завдяки якому можна переміщати камеру з міліметровою точністю. Завдяки тефлоновому покриттю зменшується тертя компонентів під час балансування.

Автоматичні фіксатори осей

З RS 3 Pro легко швидко розпочати роботу та не пропустити свого кадру. Просто натисніть та утримуйте кнопку живлення, і три осі автоматично розблокуються та розкриються. Готовність до зйомок реалізується за кілька секунд. Натисніть кнопку живлення один раз, і осі автоматично заблокуються та перейдуть у сплячий режим. Утримуйте кнопку живлення, і стабілізатор автоматично складеться та зафіксується.

Продуктивні корисні навантаження

Порівнюючи з RS 2, маса RS 3 Pro залишилася такою самою (1,5 кг включно зі стабілізатором, акумулятором та двошаровими швидкозмінними пластинами). Проте легкість не завадила вантажопідйомності на рівні 4,5 кг.

Бездротове керування затвором

Завдяки технології Dual-Mode Bluetooth у RS 3 Pro втілене надійне та ефективне бездротове керувати затвором [2]. Після Bluetooth-з’єднання можна керувати відео- та фотозйомкою кнопками та за допомогою екрана на стабілізаторі. Камера автоматично перепідключиться, заощаджуючи Ваш час при кожному використанні.

Миттєве перемикання режимів

Просто посунувши новий перемикач режимів Gimbal Mode Switch, можна змінювати режими Pan follow, Pan and Tilt follow і FPV (вид від першої особи). Вибір FPV-режиму дає змогу також швидко налаштувати обладнання та розпочати роботу в режимах 3D Roll 360, Portrait або Custom.

Велике краще

Вбудований 1,8-дюймовий сенсорний OLED-екран став більшим на 28%, порівнюючи з RS 2, це неймовірно зручно для налаштування параметрів, перевірки стану зйомки і кадрування об’єктів стеження [3]. Всі налаштування стали більш інтуїтивними й точними завдяки оновленому інтерфейсу. OLED-екран забезпечує вищу яскравість, порівнюючи з РК-екраном RS 2 для кращого вуличного використання за меншого енергоспоживання.

PRO стабілізація

Цільна конструкція з вуглецевого волокна

RS 3 Pro виготовлений з багатошарових листів цільного вуглецевого волокна. Це робить його легшим і міцнішим за з’єднане вуглецеве волокно в RS 2, збільшує жорсткість і знижує масу, даючи змогу працювати довше в складніших умовах зйомки.

Еволюція технології стабілізації RS

Завдяки третьому поколінню алгоритмів стабілізації RS RS 3 Pro забезпечує покращення у будь-якому сценарії зйомок. Лабораторні дослідження показують, що стабілізація RS 3 Pro на 20% вища, ніж у RS 2. Це полегшує зйомки під малим кутом, під час бігу або перемикання між високим та низьким ракурсом.

Дані випробувань

Надплавний режим SuperSmooth

Коли вмикається режим SuperSmooth, RS 3 Pro збільшує крутний момент двигунів для поліпшення стабілізації, забезпечуючи плавні кадри навіть у швидких сценаріях або за використання об’єктивів з еквівалентною фокусною відстанню 100 мм.

Pro
фокусування

LiDAR-фокусування

В RS 3 Pro застосовується технологія LiDAR, як у Ronin 4D. Далекомір LiDAR (RS) може проєктувати 43 200 точок на відстані 14 метрів [4]. Його оснащено вбудованою камерою з еквівалентною фокусною відстанню 30 мм та кутом огляду FOV 70°. Це задовольняє потребу в якісному фокусуванні для більшості знімальних сценаріїв.

43,200

Точок

14 м

Відстань [4]

30 мм

Вбудована камера

70°

FOV

Якщо порівняти з традиційною технологією фокусування, система LiDAR-фокусування не покладається на текстуру поверхні об’єкта. Це дає змогу досягти виключно стабільного фокусування за низького рівня освітлення або в складних сценаріях із кількома об’єктами.

Камера підтримує широкий (Wide Mode) та точковий (Spot Mode) режими. У режимі Wide Mode далекомір автоматично визначає об’єкт і слідкує за фокусуванням. У Spot Mode користувач може вручну встановити рамку або торкнутися об’єкта для фокусування.

Ширококутний режим

Спортивний режим

Абсолютно новий мотор фокусування [10]

Мотор фокусування нового покоління DJI RS Focus Motor (2022) створює втричі більший крутний момент (до 1 Нм) та зменшує рівень шуму на 50%. Це забезпечує плавніше фокусування та знижує вплив на запис звуку. Швидкознімна конструкція легко та швидко встановлюється без будь-яких інструментів.

Кінематографічне автофокусування

Поєднання LiDAR Range Finder із новим мотором фокусування [10] робить можливим кінематографічне автофокусування на мануальних об’єктивах. Одноразове натискання кнопки M на кардані швидко перемикає між ручним фокусуванням і автофокусом.

Кілька профілів калібрування ручних об’єктивів можуть бути збережені для мотора фокусування, тому немає необхідності повторного калібрування перед подальшими використаннями. Деякі кінооб’єктиви [5] можуть навіть підключатися безпосередньо до мотора фокусування для автофокусування без необхідності калібрування.

Користувачі можуть безпосередньо підключити LiDAR Range Finder та мотор фокусування до камери та працювати незалежно від стабілізатора, забезпечуючи автофокусування на мануальних об’єктивах, живлячись від зовнішнього акумулятора. [6] 

ActiveTrack Pro

Технологія стеження ще ніколи не працювала так точно та чутливо на приладах серії Ronin. Нове покоління ActiveTrack Pro може безпосередньо зчитувати зображення з камери, вбудованої в LiDAR Range Finder, не використовуючи Ronin Image Transmitter (раніше Ronin RavenEye Image Transmitter). У LiDAR Range Finder встановлено чип власної розробки (ідентичний Ronin 4D), який збільшує обчислювальну потужність ActiveTrack Pro більш ніж у 60 разів, якщо порівняти з ActiveTrack 3.0 через Ronin Image Transmitter.

З ActiveTrack Pro можна безпосередньо стежити за об’єктом зйомки або кадрувати його на сенсорному OLED-екрані RS 3 Pro [7]. Затримка трансляції — всього 40 мс, що на 60% менше, ніж у Ronin Image Transmitter, цього достатньо для якісного стеження навіть за швидкого руху об’єкта. Завдяки нейромережевому прискорювачу камера може ідентифікувати та відслідковувати цілі, навіть якщо їх багато і вони знаходяться на відстані.

Pro
відеопередача

Швидке кріплення

RS 3 Pro може працювати з новим передавачем DJI Transmission, пропонуючи індивідуальне рішення для зйомки. Відеопередавач DJI може живитися безпосередньо від RS 3 Pro і зручно кріпиться до нижньої частини камери без необхідності використання додаткового акумулятора, знижуючи навантаження під час зйомки з рук.

Далека бездротова передача

O3 Pro Video Transmission може передавати відео та звук на 6 км [8] з ультранизькою затримкою та підтримує автоматичну перебудову частоти між діапазонами 2,4 ГГц, 5,8 ГГц та DFS, забезпечуючи максимальну стабільність та відсутність перешкод за віддаленого моніторингу.

Скоординована зйомка

Віддалений монітор DJI High-Bright Remote Monitor підтримує прямі трансляції 1080p/60fps та один передавач із кількома приймачами. У режимі Control два приймачі можуть одночасно використовуватися для спільного управління параметрами стабілізатора, фокусу та камери на RS 3 Pro для спільного моніторингу та керування.

Pro
бездротове управління

Управління підвісом та фокусом [9]

Виносний монітор High-Bright Remote Monitor можна використовувати з Ronin 4D Hand Grips, DJI Master Wheels або DJI Force Pro для точного керування підвісом та фокусом.

Ronin 4D Hand Grips

DJI Master Wheels

DJI Force Pro

Built-In Gyroscopic Sensor

RS 3 Pro оснастили вбудованим гіроскопічним датчиком, який може перетворити віддалений монітор на автономний контролер руху для RS 3 Pro без додаткових аксесуарів для досягнення більш складних рухів камери з транспортного засобу, що рухається, або за допомогою крана.

Безшовне бездротове управління камерою

Коли RS 3 Pro закріплена на крані, тросах або знаходиться зовні автомобіля, режим Mirror Control забезпечує безшовне бездротове керування з будь-якої точки знімального майданчика. Цей режим дає змогу керувати основними операціями меню бездзеркальних камер Sony через віддалений монітор, не від’єднуючи камеру. 

Pro
екосистема

Широкі можливості розширення

Завдяки подвійним портам RSA/NATO та акумуляторному порту, RS 3 Pro можна підключати до різних аксесуарів, серед яких подвійне руків’я Twist Grip, руків’я Tethered Control Handle та фірмове руків’я DJI Briefcase Handle, щоб задовольняти різноманітні потреби зйомки.

Рішення для будь-якого сценарію

Завдяки протоколу DJI RS SDK сторонні виробники та індивідуальні розробники можуть створювати індивідуальні рішення для RS 3 Pro. Чи то зйомка з рухомого транспортного засобу, з крана або Steadicam тощо, RS 3 Pro забезпечує комплексні рішення для зйомки і створює ширші творчі можливості.

ПРО DJI RS SDK

DJI RS SDK — це протокол для розробників, який надається компанією DJI розробникам та стороннім виробникам обладнання для оснащення DJI RS 3 Pro додатковими функціями для реалізації цікавих та великих сценаріїв. 

Передавач Ronin Image Transmitter [10]

RS 3 Pro підтримує дві офіційні технології для передачі відео. Крім DJI Transmission, Ronin Image Transmitter забезпечує HD-трансляцію в реальному часі, дистанційне управління стабілізатором та камерою, ActiveTrack 3.0, Force Mobile та багато інших функцій, створюючи інтегрований моніторинг та управління для незалежних відеографів та невеликих команд. 

Нова ручка Briefcase [10]

Перероблена ручка Briefcase може складатися для зручного зберігання. Вона оснащена новим ергономічним руків’ями, що легко встановлюється. Вбудоване кріплення та монтажні отвори 1/4″-20 дають змогу підключати зовнішні монітори для допомоги під час зйомки, роблячи рухи камери під малим кутом інтуїтивними.

Недосяжного не існує

* Аксесуар DJI Transmission буде доступний з вересня 2022 року.
1. Доступно лише при покупці combo-комплекту.
2. Докладнішу інформацію про моделі камер, що підтримуються, див. у списку сумісних камер.
3. Потрібен для використання з LiDAR Range Finder (RS) або Ronin Image Transmitter.
4. Протестовано без яскравого освітлення. За нормальних умов зйомки відстань виявлення людини становить 7 метрів.
5. Детальну інформацію про моделі об’єктивів, що підтримуються, див. у специфікації.
6. За використання з RS 3 Pro, як і раніше, потрібне калібрування мануальних об’єктивів.
7. Застосовується лише з яскравих умовах поруч з об’єктами, що мають такі характеристики, які достатньо їх відрізняють, та/або текстури поверхні.
8. Виміряно в режимі Control з дотриманням вимог FCC у стандартному, вільному від перешкод середовищі.
9. High-Bright Remote Monitor, Ronin 4D Hand Grips, DJI Master Wheels та DJI Force Pro продаються окремо.
10. Можна придбати у комплекті або окремо.