Розкриваючи креативність

Osmo Mobile 6 — це інтелектуальний стабілізатор для смартфону з безліччю творчих функцій. Він легко складається і настільки компактний, що поміститься в долоні. Автоматично запускається після розкладання, щоб бути готовим знімати в будь-яку мить. Отримуйте динамічні ракурси та ідеальні селфі за допомогою вбудованого телескопічного подовжувача. У Вашому розпорядженні ціла низка інтелектуальних функцій і підказок. Застосунок DJI Mimo полегшує зйомку, робить редагування та обмін контентом елементарним, даючи змогу зловити кожен незабутній момент.

3-осьова стабілізація

Швидкий запуск

Портативний і складаний

ActiveTrack 5.0

Телескопічний подовжувач

Просте редагування одним дотиком

На старт, увага, руш!

Компактний і портативний

Візьміть Osmo Mobile 6 у захопливі пригоди. Компактна і складана конструкція легко переноситься, а завдяки швидкознімному магнітному затискачу для телефону Ви можете вирушати в дорогу, не знімаючи чохла зі смартфону. Ви готові до зйомки або дзвінка в будь-яку мить.

Швидкий запуск

Osmo Mobile 6 автоматично вмикається під час розгортання. Підключіть смартфон, і застосунок DJI Mimo відкриється автоматично, даючи змогу почати зйомку, як тільки з’явиться натхнення [1].

Швидкий запуск

Osmo Mobile 6 автоматично вмикається під час розгортання. Підключіть смартфон, і застосунок DJI Mimo відкриється автоматично, даючи змогу почати зйомку, як тільки з’явиться натхнення [1].

Стильний вигляд

Покриття з новим кольором Slate Grey — гладке, акуратне і стійке до плям. Завдяки покращеній ергономіці та протиковзкій ручці Osmo Mobile 6 зручно лежить у руці.

Як професіональний оператор

Покриття з новим кольором Slate Grey — гладке, акуратне і стійке до плям. Завдяки покращеній ергономіці та протиковзкій ручці Osmo Mobile 6 зручно лежить у руці.

Follow (Слідування)

У режимі Follow (Слідування) камера стежить за панорамуванням, нахилом підвісу й залишається стабілізованою під час кренів. Цей режим чудово підходить для зйомок із рухами вгору, вниз і по діагоналі.

Tilt Locked (Фіксація нахилу)

Камера слідує тільки за рухом підвісу й залишається стабілізованою під час нахилів і поворотів — ідеально підходить для зйомки в горизонтальному положенні або для переміщення навколо об’єкта зйомки.

FPV

У FPV-режимі всі три осі підвісу слідують за рухом основного корпусу. Це чудово підходить для динамічної зйомки нерухомих об’єктів, як-от пам’ятники, будівлі або статуї.

SpinShot

Натисніть на джойстик ліворуч або праворуч, щоб керувати обертанням камери та створювати динамічні кадри. Ідеально для зйомки з ефектом поштовхів, потягування та рухів під великими кутами.

Поверніть, щоб керувати

Легко й плавно керуйте масштабуванням та фокусуванням за допомогою нового бічного колеса Osmo Mobile 6. Поверніть колесо, щоб відрегулювати фокусну відстань для гнучкої композиції, плавно наближати й віддаляти об’єкт. А для ще більш кінематографічного ефекту натисніть бічне колесо один раз і перемкніться на ручне фокусування.

Інтелектуальні функції прийдуть на допомогу

Стабілізатор із розумними функціями

Timelapse

Викривляйте час і простір за допомогою режимів Timelapse, Motionlapse та Hyperlapse. За допомогою простих шаблонів Motionlapse легко об’єднати прекрасні моменти у кліпи.

Динамічний зум

Використовуйте Move In (Наближення) та Move Out (Віддалення), щоб отримати візуальні ефекти розтягування та стиснення для створення динамічних блокбастерних кадрів за допомогою телефону.

Керування жестами

Керування жестами полегшує створення селфі або групових фотографій. Знімати фото або запускати відео ще ніколи не було так зручно.

Панорама

Спробуйте три режими панорами: 3×3, 240° або CloneMe — для Вашого творчого бачення. 

Вбудований телескопічний подовжувач

Зберіть усіх на одному фото. Вбудований подовжувач не залишить нікого поза кадром. Додайте більше друзів, домашніх тварин або чудових пейзажів у будь-який кадр. Робіть динамічні селфі під вищими або нижчими кутами. Подовжуйте штатив, щоб розширити творчі можливості.

Швидке перемикання в портретну орієнтацію

Плавне перемикання між альбомним і портретним режимами простим подвійним натисканням кнопки перемикача.

Стабілізатор без неприємних сюрпризів

Не відставайте

ActiveTrack 5.0 повністю оновили, щоб вдосконалити стабілізоване відстеження на більших відстанях [2]. Покращена версія дає змогу фронтальній камері відстежувати об’єкти, які повертаються або обертаються.

У кемпінгу, в подорожі або під час вуличної зйомки стабілізатор автоматично утримує об’єкт у центрі, роблячи кадри більш сюжетними.

Влоги, які користуватимуться популярністю

Не хвилюйтеся з приводу поганого освітлення або шум, що відволікає. Із тримачем DJI OM Fill Light і мікрофоном DJI Ви будете готові до будь-якої ситуації та зможете підняти контент на новий рівень [3].

Від першого кадру до публікації

Застосунок DJI Mimo

Навіть початківці можуть творити, як професіонали. У режимі перегляду для багатьох функцій спливають навчальні посібники з інтуїтивно зрозумілими інструкціями та вказівками, щоб Ви могли швидко розпочати роботу.

ShotGuides автоматично розпізнає Ваш сценарій і порекомендує послідовність зйомки разом з інструкцією. Виберіть один із шаблонів, дотримуйтесь інструкцій і одразу знімайте, як професіонал.

Застосунок LightCut

Перейдіть з DJI Mimo в застосунок LightCut, який пропонує редагування одним дотиком на основі штучного інтелекту і низки ексклюзивних відеошаблонів. Від зйомки до обробки — це універсальне рішення, по-справжньому зручне для початківців.

Не забудьте про аксесуари

DJI OM Magnetic Phone Clamp 3

Знімайте миттєво — вдосконалений швидкознімний затискач для телефону дає змогу вставляти та знімати його без зайвого клопоту зі зняттям чохла. А завдяки сильному магнітному притяганню Ви можете не хвилюватися, знаючи, що пристрій у безпеці.

DJI OM Magnetic Phone Clamp 3

DJI OM Fill Light Phone Clamp [3]

DJI OM Grip Tripod

DJI Mic [3]

  1. Автоматичні спливальні вікна в застосунку DJI Mimo підтримуються лише на iPhone і залежать від фактичних обставин. За першого використання DJI Osmo Mobile 6 увімкніть функцію швидкого запуску в DJI Mimo і дотримуйтесь інструкцій для завершення авторизації.
  2. Перевірено під час стеження за одним об’єктом.
  3. Продається окремо.