ОПАНУВАТИ
НЕБАЧЕНЕ

На піку аерокінематографії DJI Inspire 3 пропонує безпрецедентну ефективність знімального процесу та творчу свободу. Цей універсальний дрон із 8K-камерою дає змогу професійним режисерам повністю розкрити потенціал будь-якого кадру та опанувати небачене.

Еталон потужності та продуктивності

Витончений, інтегрований дизайн

Inspire 3 — професійний дрон із камерою, з новим обтічним дизайном, що повністю враховує аеродинаміку для зменшення опору повітря.

Максимальна швидкість зниження збільшилася з 9 м/с (у Inspire 2 до 10 м/с), а швидкість вертикального підйому/спуску — з 6 і 4 м/с до 8 м/с. [1]

Висока маневреність забезпечує чуйне, точне керування і тривалий час польоту до 28 хвилин. [2]

FPV-камера, візуальні датчики, антени позиціонування та слот для карт пам’яті — все інтегровано в планер коптера, що надає йому мінімалістичного вигляду та сучасної індустріальної естетики.

Успадкувавши класичну трансформовану конфігурацію Inspire, Inspire 3 має абсолютно нову конструкцію, яка підтримує панорамування та нахил на 360°. Коли шасі опущене, підвіс підтримує безперешкодну зйомку під кутом 80° вгору [3], даючи змогу кінематографістам знімати інноваційні кадри.

Tilt Boost (Посилення нахилу)

360° Pan (Панорамування)

Travel Mode (Режим подорожі)

Кожна деталь Inspire 3 була ретельно продумана та оптимізована — від дизайну екстер’єру до внутрішньої структури.

Космічний інтелект без кордонів

Високомобільна
високоточна
система польоту

RTK-позиціонування

З точністю до сантиметрів

Inspire 3 інтегрує високоточну технологію позиціонування RTK, яка використовується в таких галузях, як-от архітектура та геодезія, для забезпечення сантиметрової точності [4]. Якщо порівняти з традиційним позиціонуванням на метровому рівні, що підтримується глобальними навігаційними супутниковими системами (GNSS), RTK не тільки підвищує стабільність польотів, але й робить планування маршрутів точнішим, значно посилюючи творчу ефективність.

RTK-антени з новою керамічною конструкцією вбудовані в коптер. Це дає змогу використовувати три типи GNSS (GPS, BeiDou і Galileo) і забезпечує двочастотне позиціонування з точністю до сантиметрів. Активувавши RTK [5] або встановивши мобільну станцію D-RTK 2 [6], користувачі можуть досягти високоточного позиціонування без додаткових модулів.

Двоантенна орієнтація

Inspire 3 має вбудовану керамічну антену спереду і ззаду, що забезпечує потужний захист від магнітних перешкод для подальшого підвищення точності та безпеки польоту.

Waypoint Pro

Спеціально розроблена для аерокінозйомки, Waypoint Pro дає змогу планувати маршрут польоту та зйомку з широким спектром індивідуальних налаштувань. Завдяки новим режимам повторюваних маршрутів та 3D Dolly можна легко досягти інноваційного автоматизованого досвіду зйомки. Крім того, RTK-позиціонування на сантиметровому рівні забезпечує точніше планування та виконання польоту. Незалежно від того, знімаєте Ви самостійно, чи у складі професійної команди, використовуйте Waypoint Pro для зйомки найскладніших сцен. 

Повторювані маршрути

За допомогою функції повторюваних маршрутів літальний апарат автоматично летить тим самим маршрутом, зберігаючи всі попередньо встановлені параметри, як-от висота, швидкість, кут нахилу карданного шарніра та налаштування камери. Повторення однієї й тієї самої польотної місії дає змогу кінематографістам без зусиль виконувати складні одномоментні зйомки або літати в різний час в одному й тому самому місці, щоб легко створювати тривалі таймлапси, які фіксують переходи від дня до ночі або від сезону до сезону.

3D Dolly

3D Dolly може імітувати кран, кабельну камеру або візок на знімальному майданчику, виходячи далеко за межі можливостей цих пристроїв.

Спланувавши маршрут польоту, оператор може вручну керувати літальним апаратом, щоб переміщатися по маршруту вперед і назад, налаштовуючи параметри швидкості, кута нахилу карданного шарніра тощо відповідно до потреб кадру. Це робить складні рухи камери кінематографічного рівня простішими та ефективнішими, щоб досягти кращих візуальних ефектів.

Spotlight Pro

Оновлена версія Spotlight Pro, порівнюючи з Inspire 2, надає індивідуальним авторам більше можливостей для зйомки. Заснована на алгоритмах машинного навчання, Inspire 3 підтримує автоматичне розпізнавання об’єктів зйомки — людей, транспортних засобів і човнів із більшою точністю.

Follow Mode (Режим слідування)

Під час використання режиму слідування Spotlight Pro коптер і камера на стабілізованому підвісі орієнтуються в одному напрямку й залишаються зафіксованими на об’єкті, щоб пілот міг отримувати кругові кадри без ручного налаштування кадрування.

Free Mode (Вільний режим)

У вільному режимі завдяки 360-градусному панорамуванню Inspire 3 камера на стабілізаторі може залишатися зафіксованою на об’єкті, в той час як індивідуальний пілот використовує FPV-камеру для перевірки довкілля й контролю маршруту польоту, щоб легше здійснювати складні рухи камери.

Всеспрямована сенсорна система

Inspire 3 оснащено дев’ятьма датчиками, які забезпечують надійну всеспрямовану систему зондування, здатну виявляти перешкоди в усіх напрямках і забезпечувати комплексний захист під час польоту [7].

Вперше на кожен із чотирьох кутів було додано камеру типу «риб’яче око». Така конструкція допомагає уникнути перешкод від коптера з піднятим шасі та дає змогу виявляти горизонтальні перешкоди, коли шасі опущені.

Налаштовуване виявлення перешкод

Крім того, Inspire 3 має нову функцію, яку можна налаштувати, щоб забезпечити більшу безпеку польотів і більше свободи для творчості. Горизонтальне, висхідне та низхідне зондування перешкод можна вмикати та вимикати незалежно, а діапазон попередження про перешкоди можна налаштувати вручну відповідно до різних сценаріїв [8].

Коли активне уникнення перешкод вимкнено, користувачі все одно можуть переглядати відстань до перешкоди на навігаційному дисплеї в режимі реального часу й отримувати звукове сповіщення, коли перешкода знаходиться в межах встановленого діапазону, без того, щоб дрон виконував автоматичне ухилення від перешкоди. Це відкриває нові можливості для професійних команд, які хочуть досягти більшого завдяки камері.

Надширококутна
FPV-камера нічного бачення

Inspire 3 оснащений новою FPV-камерою з 1/1,8-дюймовим сенсором і розміром пікселя 3 мкм, надшироким кутом огляду 161° і можливістю прямих трансляцій із роздільною здатністю до 1080p/60 кадрів в секунду. Порівнюючи з попередником, кут огляду DFOV збільшився приблизно вдвічі. Ця FPV-камера забезпечує вражаючу чутливість до світла, що дає змогу пілотам спостерігати за довкіллям яскраво й чітко навіть уночі, й гарантувати більш високий рівень безпеки польотів.

Inspire 3

Розмір сенсора

1/1.8″

DFOV

161°

Прямий ефір

1080p/60fps

Inspire 2

Розмір сенсора

1/7.5″

DFOV

84°

Прямий ефір

480p/30fps

Приголомшлива повітряна перспектива

Повнокадрова система
зйомки у 8K

Спеціальний 8K-сенсор

Найлегша в світі повнокадрова трьохосьова стабілізована камера DJI X9-8K Air розроблена спеціально для Inspire 3, щоб вивести кінематографію з дронів на новий рівень. Вона оснащена новітньою системою обробки зображень DJI CineCore 3.0, що підтримує внутрішній запис відео у форматі CinemaDNG до 8K/25 кадрів за секунду [9], а також відео у форматі Apple ProRes RAW із роздільною здатністю 8K/75 кадрів за секунду [10], що відповідає потребам кіно- й телепродукції найвищого класу.

Внутрішній запис у форматі ProRes RAW
8K/75 кадрів/с
Внутрішній запис у форматі CinemaDNG
8K/25 кадрів/с

8K означає надвисоку роздільну здатність аерофотозйомки, яка зберігає реалістичну текстуру, близьку до того, що бачить людське око, з чіткістю, яка вражає глядачів під час показу на великих екранах. У форматі RAW сенсор X9-8K Air повністю розкриває свої можливості, надаючи широкий простір для візуальних ефектів і корекції кольору.

У режимі S&Q камера X9-8K Air підтримує внутрішній запис повнокадрового відео у форматі ProRes RAW 4K/120 кадрів/с без обрізання, що дає більше можливостей для творчого редагування.

Dual Native ISO

X9-8K Air підтримує подвійне власне ISO. За повноекранної частоти 30 к/с і нижче вона пропонує значення EI 800/4000, підтримуючи 24 к/с, що зазвичай зустрічається в кіно, і 25 к/с, що використовується в комерційній і телевізійній зйомці. За частоти понад 30 к/с доступна експозиція EI 320/1600

Це дає змогу X9-8K Air записувати зображення з вишуканими деталями й мінімальним рівнем шуму навіть за слабкого освітлення міських пейзажів або пляжів, що ставить її в один ряд із професійними наземними кінокамерами.

14+ ступенів динамічного діапазону

X9-8K Air охоплює 14+ ступенів динамічного діапазону, що дає змогу передавати багаті деталі світла й тіні в складних сценаріях освітлення, наприклад, світанки та заходи сонця. Широкий динамічний діапазон дає більше можливостей для постредагування, зберігаючи справжні кольори навіть після значних змін експозиції.

EI Grayscale (30 к/с і нижче)

EI Grayscale (понад 30 к/с)

Об’єктиви з байонетом DL [11].

Успадкувавши фірмове кріплення DL від DJI, X9-8K Air сумісна з додатковим повнокадровим ультраширококутним об’єктивом 18 мм F2.8 і новим телеоб’єктивом (буде випущений пізніше) [12] на додаток до попередніх повнокадрових об’єктивів DL 24/35/50 мм F2.8. Усі п’ять об’єктивів створені на замовлення для аерофотозйомки. Корпуси виготовлені з легкого моноблоковоого вуглецевого волокна, тому найлегший об’єктив важить лише 178 г, що відповідає вимогам Inspire 3 до надвисокої маневреності.

DJI Cinema Color System (DCCS)

Система DJI Cinema Color System, заснована на передових технологіях DJI щодо передачі кольору, дає змогу X9-8K Air зберігати автентичні кольори, які перевертають уявлення про повітряну кінематографію. Це стосується як природних умов, так і міських пейзажів, а також точної передачі відтінків шкіри в різних середовищах і умовах освітлення. DCCS забезпечує легке узгодження кольорів між X9-8K Air і наземними кінокамерами, як-от DJI Ronin 4D, створюючи однаковий колірний стиль від повітря до землі, щоб задовольнити потреби робочих процесів постмонтажу в кіновиробництві.

Синхронізація часового коду для декількох камер

Через 3,5-мм порт на борту ви можете синхронізувати часовий код між обладнанням у повітрі та на землі. Синхронізація часового коду значно спрощує та підвищує ефективність процесу редагування під час роботи з великою кількістю відзнятого матеріалу з декількох камер.

Взаємопов’язана екосистема

Система передачі та управління відео O3 Pro

DJI RC Plus

Inspire 3 постачається з професійним пультом дистанційного керування DJI RC Plus, який має вбудований 7-дюймовий екран із яскравістю 1200 ніт, що забезпечує надзвичайний досвід моніторингу на відкритому повітрі. Його оснастили вихідним HDMI-портом, а також кількома кнопками й регуляторами спереду, ззаду і зверху задля швидкого та інтуїтивно зрозумілого керування. Функції кнопок можна налаштувати відповідно до звичок користувача.

Вбудований акумулятор RC Plus забезпечує приблизно 3,3 години автономної роботи, а із зовнішнім акумулятором WB37 — до 6 годин [11]. Він також підтримує гарячу заміну батареї для підвищення творчої ефективності.

До класичного інтерфейсу керування польотом новий застосунок DJI Pilot 2 для Inspire додає інтерфейс моніторингу кінематографічного рівня, щоб просто і зручно перевіряти експозицію камери, характеристики відео, фокусну відстань і кут нахилу підвісу, легко задовольняючи вимоги професіоналів до моніторингу процесу.

Професійні аксесуари, як-от ремінець та поясна опора, входять до комплекту для більш комфортного та ефективного використання протягом тривалого часу.