Чому варто обрати FlightHub 2

Контролюйте всі аспекти місій

Подолайте комунікаційні бар'єри

Плануйте точні маршрути польотів

Уніфікуйте керування флотом, персоналом та медіа

FlightHub 2 — універсальна хмарна платформа для контролю операцій із безпілотниками, яка забезпечує повну поінформованість щодо ситуації в реальному часі. Вона створює безпечний хмарний доступ до необхідної інформації щодо: планування польотів, контролю роботи флоту та керування даними.

Всебічна поінформованість у реальному часі

Контроль усіх аспектів місій

Базова 2.5D-мапа

Допоможе зрозуміти місцевість під час планування місій завдяки інформації про рельєф та висоту, інтегрованій у супутникові карти.

Панорама в один дотик

Створіть панораму на 360° та завантажте її в хмару одним дотиком. Помістіть просторову та координатну інформацію з панорами до базової 2.5D-мапи, надавши усім членам команди зручних доступ до неї.

Хмарна картографія

За допомогою ортомозаїки згенеруйте RGB або інфрачервону карту, загальною площею до 1,5 км². Ортомозаїки автоматично накладаються на базову 2.5D-мапу, забезпечуючи детальне уявлення про довкілля.

Трансляція місій наживо

Підключіть кілька користувачів до однієї чи кількох місій безпілотників одночасно, тримайте команди в курсі всіх подій завдяки прямій трансляції з низькою затримкою та високою роздільною здатністю.

Синергія «Земля-Хмара»

Коментарі в реальному часі

Виділіть об’єкти чи зони для ефективного керування місіями та розподілу ресурсів. Коментарі й анотації будуть доступні наземним командам, пілотам та всім членам команд для своєчасного узгодження проєкту та розподілу завдань.

Покращена командна комунікація

Синхронізація корисної інформації: положення, статус дрона, деталі місії тощо в режимі реального часу на різних типах пристроїв, що безпрецедентно спрощує роботу команди.

Уніфіковане хмарне керування

Планування маршрутів та керування місіями

Створюйте будь-який тип польотних місій на комп’ютері за допомогою 2.5D-мапи. Переглядайте очікувані результати в кожній точці місії, убезпечте маршрут та якість даних. Синхронізуйте плани місій із іншими пілотами команди для ефективної та зручної взаємодії. 

Керування медіафайлами

Усі результати доступні в хмарі. Відкрийте будь-яке фото, відео чи панораму, вони відображатимуться на базовій 2.5D-мапі разом із усіма просторовими та координатними даними.

Планування коптерних місій через DJI Dock

Новий погляд на віддалену роботу

Планування маршрутів

Планування польотів

Виконання задач

Завантаження та збереження медіафайлів

Централізована експлуатація та технічне обслуговування

Сповіщення

FlightHub 2 автоматично увімкне сповіщення за аномальних умов, таких як злива, сильний вітер чи будь-яка позаштатна ситуація, здатна завадити виконанню завдання чи пошкодити обладнання.

Віддалене обслуговування

Стан док-станцій DJI Dock можна перевірити віддалено, а також, за потреби, виконати наладку, забезпечивши безперебійну роботу дронів без прямого втручання людини.

Убезпечте інформацію

DJI серйозно ставиться до безпеки даних користувачів. Виробник використовує найкращі у своєму класі засоби захисту для збереження конфіденційності фото, відео, журналів польотів та інших користувацьких даних, що надає змогу клієнтам використовувати всі можливості хмарної системи керування флотом. FlightHub 2 створено для підтримки цілісності на всіх рівнях процесу керування дроном та даними: від підключення та обслуговування пристроїв, завантаження й передачі даних до зберігання в хмарних сервісах та забезпечення операційної безпеки.

DJI FlightHub 2 завантажує, зберігає та керує даними на хмарних серверах Amazon Web Services, що відповідають сертифікатам безпеки ISO/IEC 27001.

Підтримувані пристрої