Бачити без кордонів

DJI Transmission розвиває технологію передачі аеровідео від DJI. Це інтегроване рішення, що поєднує в собі відеоприймач, монітор, контролер і рекордер. Система розроблена для інтеграції з продуктами серії Ronin та DJI Master Wheels. Вона здійснює революційний стрибок в технологіях передачі даних, завдяки якій користувач може бачити без кордонів.

Нова ера

Продуктивності відеопередачі

HD-трансляція на великі відстані наживо

DJI Transmission використовує технологію передачі відео O3 Pro, яка здатна передавати дані на 6 км [1]. Вона підтримує передачу відео у форматі 1080p/60fps з максимальним бітрейтом 50 Мбіт/с і прямий аудіомоніторинг у 16 біт/48 кГц, забезпечуючи командам на великих знімальних майданчиках віддалений візуальний та звуковий моніторинг.

Наднизька затримка

У передавача та приймача така сама мікросхема, як і в безкомпромісній системі відеозйомки Ronin 4D, а кожен канал зв’язку спеціально оптимізовано для забезпечення наскрізної наднизької затримки передачі даних під час роботи в парі з кінокамерами типу ALEXA Mini LF.

Безшовна автоматична перебудова частоти

O3 Pro надбудовує діапазони DFS поверх традиційних частотних діапазонів 2,4 ГГц та 5,8 ГГц, пропонуючи до 23 варіанти каналів, чим забезпечує знімальним групам сумісні та вільні від перешкод канали передачі. DJI Transmission підтримує тридіапазонну автоматичну перебудову частоти, яка самостійно сканує електромагнітне середовище в пошуках найкращого бездротового каналу.

Завдяки вбудованій функції перебудови частоти користувачі можуть навіть вручну обрати оптимальний канал та уникнути перешкод між пристроями. 

Завдяки встановленню антен із високим коефіцієнтом посилення можливості відеопередачі додатково покращуються. 

Один передавач із кількома приймачами

High-Bright Remote Monitor підтримує один передавач із кількома приймачами для відео- та аудіопередачі у двох режимах. Режим керування DJI Transmission забезпечує оптимальну продуктивність передачі. Моніторинг може здійснюватися з двох приймачів одночасно, а керувати Ronin 2, RS 3 Pro та фокусуванням камери можна дистанційно.

Для знімальних груп із кількома учасниками та іншим персоналом, як-от освітлювачі, художники та реквізитори, можна ввімкнути режим Broadcast поверх режиму Control, щоб забезпечити необмежену кількість приймачів (продуктивність передачі відрізнятиметься від режиму Control). Це дасть змогу вивести ефективність зйомки та поінформованість на новий рівень.

Зашифрована передача

DJI Transmission підтримує безпечне сполучення та 256-бітове шифрування AES для захисту від несанкціонованого доступу до інформації. Разом із чипом і власним протоколом передачі DJI Transmission забезпечує найвищий рівень безпеки матеріалів.

Покращити бачення

Досвід моніторингу

Інтегрований дизайн

Порівнюючи з традиційними рішеннями, DJI Transmission має інтегрований яскравий монітор із приймачем для оптимальної портативності й легкого налаштування. Він допомагає швидко почати роботу в будь-яких умовах.

Віддалений монітор оснащено чипом обробки зображення, як в Ronin 4D. Він пропонує безліч функцій для інтегрованого та ефективного прийому, моніторингу, управління та запису тощо.

Широкоформатний сенсорний екран

High-Bright Remote Monitor оснащено 7-дюймовим широкоформатним сенсорним екраном із яскравістю до 1500 ніт. У стандартній комплектації він захищений покриттям із загартованого скла та професійний кожухом. Екран з роздільною здатністю 1920×1200 має ненавязливий інтерфейс (OSD), що відображає деталі параметрів зйомки для поінформованості та безперешкодного моніторингу.

Допоміжні інструменти

Віддалений монітор оснащено допоміжними інструментами, як-от safe zone (безпечна зона), frame guide (гід кадрування), zebra stripes (смуги зебри), false color (фальшивий колір), peaking (пікінг) та waveform (форма хвилі) для точної композиції, експозиції та фокусування.

Незалежний запис та відтворення

Віддалений монітор оснащено слотом для карт пам’яті microSD, щоб записувати та відтворювати наживо у форматі H.264 1080p/60fps, а також для одночасного доступу до таймкодів відео, для спрощення редагування проксі прямо на знімальному майданчику. У разі використання кількох віддалених моніторів, кожен із може навіть записувати або відтворювати знятий матеріал незалежно, не заважаючи іншим. 

Робота в екосистемі DJI

Розширене керування параметрами

Вбудований контролер руху

High-Bright Remote Monitor отримав вбудований гіроскопічний сенсор, який дає змогу виступати в ролі автономного контролера руху для Ronin 2 або RS 3 Pro без необхідності використання додаткових аксесуарів. Це дає змогу користувачам виконувати складніші рухи камери з рухомого автомобіля або крана.

Сумісний із Ronin 4D Hand Grips

High-Bright Remote Monitor постачається із захисною рамкою. За використання ручних контролерів Ronin 4D Hand Grips [2] джойстик може керувати підвісом Ronin 2 або RS 3 Pro, колесо здатне керувати фокусуванням і налаштуванням параметрів камери: діафрагми, затвору та ISO, а кнопка запису керує початком/зупинкою запису [4], що робить роботу з RS 3 Pro схожою на роботу з Ronin 4D.

Сумісний із DJI Master Wheels та DJI Force Pro

За використання з DJI Master Wheels або DJI Force Pro [5] дистанційний монітор дає змогу користувачам досягти досконалого управління Ronin 2 або RS 3 Pro. У цьому сценарії оригінальне обладнання передаватиме сигнали керування безпосередньо через DJI Transmission, не використовуючи бездротові сигнали від DJI Master Wheels або DJI Force Pro. Це втричі підвищує продуктивність передачі й покращує дальність сигналу, стабільність та захист від перешкод.

Режим керування дзеркалом

У разі встановлення RS 3 Pro на кран, а тросові камери й транспортні засоби в режимі Mirror Control [6], можна дистанційно керувати меню бездзеркальних камер Sony з будь-якої точки знімального майданчика.

Все в одному

Порти та живлення

Порт 3G-SDI шлейфового виходу

Підтримує виведення відео 1080p/60 кадрів за секунду.

Вхідний порт 3G-SDI

Підтримує отримання відео 1080p/60 кадрів за секунду.

Вхідний порт HDMI 1.4 Type-A

Підтримує введення відео 1080p/60 кадрів за секунду.

Пряме живлення від стабілізатора

Передавач DJI Transmission може працювати в парі Ronin 2 або RS 3 Pro для створення індивідуального знімального рішення. Відеопередавач може бути встановлений безпосередньо на холодний черевик (cold shoe) у нижній частині кардану й живитися від нього без додаткових батарей.

Встановлено на Ronin 2
Встановлено на RS 3 Pro

Інші рішення щодо джерел живлення

Блок живлення WB37

Відеопередавач та High-Bright Remote Monitor сумісні з акумулятором DJI WB37.

Джерело живлення NP-F

Для універсальних батарей можна використовувати комплектний адаптер NP-F Battery.

Джерело живлення V-mount

Для живлення High-Bright Remote Monitor від батарей V-mount можна використовувати адаптери V-mount сторонніх виробників. На передній та задній панелях відеопередавача можна знайти штирі Pogo для встановлення спеціалізованого адаптера батарей V-mount на камеру для інтегрованого живлення камери та відеопередавача.

Джерело живлення DC-IN

Для постійного живлення можна використовувати кабель живлення P-TAP – DC-IN для підключення до зовнішнього джерела живлення.

Боксуе Ванг,
директор з фотографії

«DJI Transmission не лише оптимізує процес зйомки, але й звільняє нас від клопотів, пов’язаних із кабелями та обмеженнями на відстані. З боку DJI це справді продумана ідея — зосередитися на створенні допоміжних інструментів для кінематографа. Деталі — це те, що дійсно сприяє індустріалізації».

Відомий за: «Гарний вигляд» (Nice View), «Померти, щоб вижити» (Dying to Survive), «Майстер Інь-Ян» (The YinYang Master).

Бачити без кордонів

* DJI Transmission буде доступний з вересня 2022 року.
1. Виміряно в режимі керування з дотриманням вимог FCC у стандартному, вільному від перешкод середовищі.
2. Продається окремо.
3. Підтримуватиметься пізніше.
4. Потрібен кабель керування камерою. Докладнішу інформацію про моделі камер можна знайти у списку сумісності камер.
5. Елементи продаються окремо.
6. Перевірте специфікацію сумісних моделей камер.
7. Для використання цих функцій потрібне додаткове приладдя, яке продається окремо.