Завжди готовий

Легкий і витончений DJI RS 3 забезпечує професійну стабілізацію та ефективний контроль для безмежної творчої свободи. Кожна його деталь допомагає творцям, що працюють самостійно, знімати легко та ефективно, а команді професіоналів послужить надійним ​​інструментом.

Починайте вже

Швидкість має значення

Швидкознімні майданчики

Встановлюйте камеру на RS 3 швидко та зручно завдяки двошаровим швидкозмінним пластинам. З ними не треба заново балансувати корисне навантаження щоразу після заміни батареї або карти пам’яті.

Нова ручка точного налаштування осі нахилу дає змогу позиціонувати камеру з міліметровою точністю для досягнення ідеального балансування за заміни об’єктива.

Автоматизоване розгортання

З RS 3 можна приступити до роботи миттєво. Натисніть і утримуйте кнопку живлення: три осі розблокуються, і стабілізатор буде готовий працювати за кілька секунд. Натисніть кнопку живлення один раз, і він перейде в сплячий режим. Натисніть та утримуйте кнопку живлення, і RS 3 автоматично складеться та зафіксується.

Бездротове керування затвором

Завдяки Dual-Mode Bluetooth RS 3 підтримує бездротове керування затвором [1], заощаджуючи час та зусилля. Після початкового Bluetooth-сполучення можна керувати відео- та фотозйомкою кнопкою на стабілізаторі. З’язані камери автоматично перепідключатимуться, усуваючи необхідність у кабелі керування камерою.

Все буде плавно

Професіональна стабілізація

Ідеальне співвідношення маси та вантажопідйомності

RS 3 масою всього 1,3 кг (включаючи стабілізатор, акумулятор та швидкознімні пластини). Тому його легко утримувати однією рукою, а вантажопідйомність 3 кг достатня для сумісності з усіма популярними камерами, у тому числі Sony A7S3 або Canon R5 із об’єктивом 24-70 мм F2.8. 

Третє покоління алгоритму стабілізації DJI RS

RS 3 забезпечує підвищену плавність за будь-якого сценарію завдяки алгоритму стабілізації RS нового покоління.

В лабораторних умовах RS 3 на 20% стабільніший за RSC 2, йому чудово вдаються сцени під малими кутами, під час бігу, а також швидкі зміни низького та високого ракурсів.

Дані випробувань

Безмежна плавність

Для найплавніших результатів зйомки необхідно увімкнути режим SuperSmooth. RS 3 збільшить крутний момент двигунів для безкомпромісної стабілізації. Ідеально для використання 100-мм об’єктивів та швидких сцен.

Все поруч

Миттєвий контроль

1.8" OLED-екран

Порівнюючи з чорно-білим екраном RSC 2, у RS 3 — 1,8-дюймовий сенсорний повнокольоровий OLED-екран (на 80% більший, ніж у попередника). Через нього можна отримати доступ до більшості налаштувань застосунку Ronin для інтуїтивного й точного управління з оновленим інтерфейсом.

Миттєве перемикання режимів

Просто посуньте новий перемикач режимів роботи стабілізатора та перемикайтеся між режимами Pan follow, Pan and Tilt follow та FPV (вид від першої особи). Вибір FPV додатково дає можливість швидко отримати доступ до режимів 3D Roll 360/Portrait/Custom.

Налаштуйте диск керування

Переднім диском можна керувати зумом або фокусом. Його легко налаштувати на управління затвором, діафрагмою, ISO [2] або рухами стабілізатора. З цього випливає важлива конкурентна перевага — зручна експлуатація однією рукою.

Неймовірна потужність

Ефективна відеопередача

Смартфон-моніторинг

RS 3 підтримує технологію Ronin Image Transmitter (раніше називался Ronin RavenEye Image Transmitter) [3] для Full-HD-трансляції (1080p/30fps) на мобільний або планшет. Відстань максимальної передачі — 200 метрів, а час затримки всього 60 мс [4]. 

Всеосяжний контроль

Безпосередньо в застосунок Ronin [2] інтегрували можливість дистанційного регулювання експозиції або самостійного контролю стабілізатора за допомогою віртуального джойстика.

Керування на відстані

Технологія Ronin Image Transmitter дає змогу використовувати смартфон як контролера руху та дистанційно керувати RS 3 за динамічних зйомок.

Фокус на творенні

Акумулятор для професіоналів

Швидкознімна конструкція

Менша, порівнюючи з RSC 2, нова швидкозмінна батарея RS 3 полегшує оперативну заміну акумуляторів. Конструктори продумали можливість заряджання окремо від стабілізатора.

12-годин роботи + швидке заряджання

Новий акумулятор забезпечує до 12 годин [5] роботи на одному заряді. Достатньо для повноцінного знімального дня. Стабілізатор підтримує швидку зарядку (18 Вт, 2,5 години до повного). У студійній роботі RS 3 можна використовувати під час заряджання практично безмежно. 

Необмежена творчість

Інтелектуальні функції

Motionlapse
Track
Panorama

Багатофункціональне додаткове обладнання

Аксесуари

Оновлена ручка Briefcase [6]

Перероблена ручка Briefcase може складатися для зручного зберігання, її руків’я стало ергономічним, її легше встановлювати та перемикати режими. Вбудоване кріплення та монтажні отвори 1/4″-20 дають змогу підключати зовнішні монітори.

Абсолютно новий мотор фокусування [6]

Мотор фокусування нового покоління DJI RS Focus Motor (2022) забезпечує втричі більший крутний момент (до 1 Нм), створюючи на 50% менше шуму. Це забезпечує плавніше фокусування та знижує вплив на запис звуку. Швидкознімна конструкція легко та швидко встановлюється без будь-яких інструментів.

Вертикальне кріплення камери [3]

Встановіть аксесуар Vertical Camera Mount, щоб закріпити камеру на RS 3 вертикально. Це дає змогу знімати високоякісні портрети під різними кутами та створювати ідеальний контент для соціальних мереж.

Гнучке керування

Багато оперативних режимів

Завжди готовий

1. Перевірте список сумісності камер для отримання детальної інформації.
2. Потрібен кабель керування камерою.
3. Продається окремо.
4. Протестовано в закритому середовищі за сприятливих умов та безперешкодного бездротового сигналу за стандартами FCC та SRRC (не більше 100 м за стандартом CE). Фактичні результати можуть різнитися.
5. Вимірювання відбувалися з обладнанням у нерухомому стані, стабілізатор був збалансований, три осі знаходилися в активному стані,  акумулятор живив лише стабілізатор.
6. Доступно у Combo-комплектації або продається окремої.