Рухайся легко

Перша в історії міні-версія в серії RS, DJI RS 3 Mini — це невеликий, легкий ручний стабілізатор із потужною вантажопідйомністю. Він підтримує основні комбінації бездзеркальних камер і об’єктивів та успадкував чудові можливості стабілізації серії RS 3. DJI RS 3 Mini розкриє знімальний потенціал і досягне професійного рівня творчості без надзусиль.

795 g
Полегшена конструкція [1]

Підтримує A7 + 24-70mm F2.8 GM

Керування затвором через Bluetooth

Алгоритм стабілізації RS 3-го покоління

Native Vertical Shooting

1,4-дюймовий повнокольоровий сенсорний екран

Легкий і надійний

Інновації в компактному корпусі

RS 3 Mini це втілення інноваційного дизайну, в якому поєдналися: зменшений корпус, вбудований акумулятор та функція вертикальної зйомки Native Vertical Shooting. Компактний корпус легко поміщається в наплічну сумку, що дає змогу подорожувати без зайвого вантажу. RS 3 Mini приблизно вдвічі менший за RS 3 Pro, що робить його більш зручним для тривалого використання.

Зменшений розмір на

50%

Надлегкий, простий в керуванні

RS 3 Mini важить лише 795 г у портретному режимі, що приблизно на 50% легше, ніж RS 3 Pro, і на 40% легше, ніж RS 3 [1]. Під час зйомки з горизонтальною пластиною він важить лише 850 г. Крім того, концентрований центр балансу забезпечує більш стійкий та ергономічний хват фотокамери в руці.

Вага виробу в портретному режимі

795 г

Вага виробу в горизонтальному режимі

850 г

Порівнюючи з DJI RS 3 Pro

Зменшено на 50%

Вага DJI RS 3 Mini

Вага DJI RS 3 Pro

Порівнюючи з DJI RS 3

Зменшено на 40%

Вага DJI RS 3 Mini

Вага DJI RS 3

Ефективна потужність

RS 3 Mini забезпечує вантажопідйомність до 2 кг, що робить його найкращим у своїй категорії за такої ваги* і дає змогу легко працювати з великим обладнанням, як-от об’єктив Sony A7S3 + 24-70mm F2.8 GM. Він підтримує стандартні повнокадрові або бездзеркальні камери формату APS-C, щоб використовувати широкий спектр комбінацій камер і об’єктивів [2]. Завдяки двигунам із високим крутним моментом RS 3 Mini може зберігати стабільну зйомку під час зумування до максимальних фокусних відстаней на більшості об’єктивів без необхідності повторного балансування.

* Станом на січень 2023 року. 

Основні повнокадрові бездзеркальні камери

Sony A7S3/A7M4/A7C + FE 24-70mm F2.8

Canon EOS R5 + RF 24-70mm F2.8

Nikon Z7 II + Z 24-70mm F2.8

Panasonic S5 + L 20-60mm F3.5-5.6

Основні бездзеркальні камери формату APS-C

Sony A6400 + E 16-50mm F3.5-5.6

Canon EOS R7 + RF 15-30 mm F4.5-6.3

Nikon Z50 + Z 28mm F2.8

Fuji X-T30 II + XC 15-45mm F3.5-5.6

Готовий до кінозйомок

Професійна стабілізація

Завдяки такому самому видатному алгоритму стабілізації RS 3-го покоління, як і в RS 3 Pro, RS 3 Mini забезпечує стабілізацію зображення професійного рівня. Під час бігу, зйомки під низьким кутом або в режимі серійної зйомки знімки залишатимуться стабілізованими.

Багаті рухи камери

Унікальний розмір і особливості RS 3 Mini надають широкі можливості для збагачення рухів і мови кіно. Це також зменшує необхідність робити додаткові дублі через тремтіння камери. Легко фіксувати кожну мить і творити з більшою впевненістю.

Subject Circling

Зйомка навколо людей? Довіртеся RS 3 Mini, щоб досягти плавних рухів камери без особливих зусиль. Вам не потрібно приділяти занадто багато уваги роботі ніг і темпу.

Subject Tracking

Порівнюючи зі зйомкою з фіксованим положенням камери, RS 3 Mini може постійно слідувати за людьми й перемикатися між високими й низькими кутами для отримання більш різноманітних кадрів. 

3D Roll 360

Динамічна зйомка з обертанням на 360° забезпечує сильний візуальний ефект і привабливі кадри.

Гнучкість і комплексність

Нова двошарова швидкоз'ємна пластина

Оновлена двошарова швидкоз’ємна пластина має верхню пластину з вигнутою направляючою, яка запобігає обертанню та розхитуванню камери. Завдяки чітким позначкам кріплення й фіксації, ефективність запуску та зберігання ще більше підвищується. Пластина відповідає стандарту ARCA, що дає змогу зручно перемикатися між штативами.

Native Vertical Shooting

Серія RS зробила прорив у вертикальній зйомці завдяки RS 3 Mini. Миттєве перемикання на вертикальну зйомку без додаткових аксесуарів.

Просто встановіть стандартну швидкознімну пластину на вертикальний кронштейн підвіса і знімайте контент, оптимізований для соціальних мереж.

Якщо порівняти з портретними режимами на інших стабілізаторах, кут повороту RS 3 Mini в режимі Native Vertical значно розширений. Керування таке саме, як і в горизонтальному режимі. Також легко знімати в режимах Upright (Вертикально), Underslung (Піднято), Flashlight (Спалах) та інших режимах роботи.

Порт розширення NATO

RS 3 Mini оснащений портом NATO для встановлення аксесуарів, як-от ручки для кейсів, зовнішні ліхтарі та монітори. Це забезпечує більшу кількість конфігурацій та гнучкість.

Інтуїтивно зрозуміле керування

Керування затвором через Bluetooth

RS 3 Mini оснащений функцією керування затвором через Bluetooth, яка дебютувала в RS 3 Pro. Ця функція підтримує основні моделі бездзеркальних камер і дає змогу RS 3 Mini автоматично підключатися до камери після першого підключення [2].

Після сполучення за допомогою Bluetooth Ви можете безпосередньо керувати функціями відеозапису та фотозйомки Вашої камери за допомогою кнопки на підвісі. За використання камери Sony з підтримуваним цифровим об’єктивом Ви можете безпосередньо керувати оптичним або цифровим зумом об’єктива за допомогою диска попереду, без потреби в кабелі керування камерою [2].

Кнопка перемикання режимів стабілізатора

Натисніть кнопку M для перемикання між режимами PF (панорамування), PTF (панорамування та нахил) та FPV. Фотографи також можуть налаштувати швидкість стеження та інші параметри RS 3 Mini на сенсорному екрані, що робить зйомку більш плавною та інтуїтивно зрозумілою.

1,4-дюймовий повнокольоровий сенсорний екран

RS 3 Mini оснащений 1,4-дюймовим повнокольоровим сенсорним екраном із новим інтерфейсом. Налаштуйте більшість функцій без використання застосунка та користуйтеся швидким та інтуїтивно зрозумілим доступом до налаштувань.

Фокусування переднім диском

Як і решта моделей серії DJI RS, RS 3 Mini має ергономічний передній диск, який обертається для регулювання фокусування, ISO, діафрагми, затвора та інших параметрів [3]. Керуйте рухом трьох осей стабілізатора за допомогою переднього диска для більш ефективної самостійної зйомки.

Знімайте 10 годин поспіль

Вбудована акумуляторна ручка підтримує до 10 годин роботи, забезпечуючи достатню ємність для повного задоволення потреб у зйомці протягом усього дня [4]. Заряджайте RS 3 Mini всього за 2,5 години, щоб швидко повернутися до зйомки. Ви навіть можете користуватися нею під час заряджання [5].

Надихайтеся

Застосунок Ronin наповнений інтелектуальними функціями, які дарують натхнення.

Timelapse

Додайте таймлапс до будь-якого відео, щоб зробити цікавий початок або захопливий перехід.

Track

Налаштуйте рух стабілізатора вздовж 10 попередньо встановлених точок для створення динамічного відео з будь-якою сценою або пейзажем.

Panorama

Використовуйте панорамну фотографію, щоб захопити більше будь-якого пейзажу та побачити загальну картину.

Мікрофон DJI для запису звуку на професійному рівні

Поєднайте RS 3 Mini з DJI Mic, щоб без зусиль підвищити якість звуку у своїх відеоблогах [6]. Інтегрована конструкція робить DJI Mic готовим до використання прямо з кейса. Компактний мікрофон може передавати сигнал на відстань до 250 м і працює до 15 годин із зарядним кейсом. Передавачі легкі, портативні й оснащені магнітними аксесуарами для прихованого носіння, що дає змогу впевнено справлятися з найрізноманітнішими сценаріями звукозапису.

* Продається окремо.
1. DJI RS 3 Mini важить 795 г в портретному режимі, що приблизно на 47% легше, ніж RS 3 Pro і на 38% легше, ніж RS 3. Під час зйомки в горизонтальному режимі пристрій важить 850 г. Обидва показники включають швидкознімну пластину і не включають подовжене руків’я/штатив.
2. Перевірте список сумісності камер для отримання детальної інформації про підтримувані моделі камер.
3. Потрібен кабель керування камерою. Детальну інформацію про підтримувані моделі камер див. у списку сумісності камер.
4. Вимірюється з обладнанням у рівному та нерухомому стані та збалансованим підвісом. Коли стабілізатор знаходиться в русі, час роботи буде скорочено.
5. Випробувано в умовах 25° C за використання зарядного пристрою потужністю 10 Вт.
6. Мікрофон DJI Mic підключається через камеру і продається окремо.