Подолай відстань

DJI O3 Air Unit інтегрує передові технології передачі відео DJI у компактному й легкому корпусі, піднімаючи FPV-досвід на нові висоти. Насолоджуйтеся чудовою передачею відео високої чіткості з низькою затримкою навіть із великих відстаней. O3 Air Unit робить крок  уперед щодо продуктивності зображення завдяки 1/1,7-дюймовому сенсору з надшироким кутом огляду 155°, флагманській відеотехнології та іншим оновленням [1]. Система сумісна з широким спектром продуктів і забезпечує рішення для зйомки й передачі відео, яке дасть змогу повністю розкрити творчий потенціал [2].

30 мс 10 км
Передача цифрового відео

1080p/100fps
Передача відео H.265

4K/60fps
Відеозйомка

155°
Надширокий кут огляду

Автоматичне перемикання частоти

Режим Canvas

Працює на базі флагманської системи передачі відео

Оснащений системою передачі відео DJI O3+, O3 Air Unit забезпечує безліч потужних можливостей. Керуйте своїм дроном зі швидким відгуком і отримуйте надчітку картинку в реальному часі. Всеспрямовані антени 2T2R додатково забезпечують стабільність і плавність передачі відео в межах діапазону покриття сигналу.

1080p/100fps

Передача відео H.265 [3]

10 км

Максимальна дальність передачі відео [4]

30 мс

Наднизька затримка передачі відео [5]

50 Мбіт/с

Максимальний бітрейт відеопередачі [6]

Побачити й повірити

DJI O3 Air Unit забезпечує роздільну здатність передачі відео до 1080p, зберігаючи високу частоту — 100 кадрів за секунду. Система підтримує формат кодування відео H.265 для додаткової чіткості та плавності зображення в реальному часі.

Зазирніть далі

Літайте на довші відстані та досліджуйте більше завдяки збільшеному 10-км діапазону передачі DJI O3 Air Unit. Він може автоматично вибирати діапазон частот для оптимального сигналу [7], забезпечуючи відмінну ефективність захисту від перешкод. Стабільне з’єднання на великій відстані забезпечує Вам спокій під час польоту і дає змогу насолоджуватися далекими пейзажами, ніби вони перед очима.

Підніміть рівень візуалізації

1/1,7-дюймовий сенсор, еквівалентна фокусна відстань 12,7 мм, діафрагма f/2.8

Модуль DJI O3 Air Unit оснащено покращеними характеристиками зображення по всіх параметрах. Модуль камери Air Unit оснащений 20 ГБ вбудованої пам’яті, а також 1/1,7-дюймовим сенсором для передачі більш насичених деталей і високоякісних зображень. Він підтримує відео з роздільною здатністю 4K/60 кадрів за секунду і знімає відео з надшироким кутом огляду 155° для отримання захопливихвізуально кадрів [8]. Крім того, колірний режим D-Cinelike надає більше творчої свободи для корекції кольору, даючи змогу більш гнучко редагувати та налаштовувати відзнятий матеріал.

Play Video

Надширокий кут огляду (FOV) 155°

Занурте свою аудиторію в атмосферу краєвиду завдяки куту огляду 155° і охопіть більше пейзажу навколо.

Play Video

Колірний режим D-Cinelike

Пориньте у світ кольорів, знімаючи в режимі D-Cinelike. Зробіть свої кадри яскравими за допомогою розширених можливостей кольорокорекції під час подальшого редагування.

Play Video

Відео 4K/60fps

Знімайте стабільні відео у форматі Ultra-HD з роздільною здатністю 4K/60 кадрів за секунду та підніміть FPV-відеозаписи на новий рівень.

Підніміть рівень своїх робіт

Модуль камери O3 Air Unit можна використовувати з набором фільтрів DJI Avata ND (ND8/16/32) [9]. Виготовлені з високоякісних матеріалів, ND-фільтри передають натуральні колірні деталі і контраст між світлом і темрявою, забезпечуючи гнучке управління діафрагмою і вибір експозиції.

Налаштуйте під себе

Play Video

DJI O3 Air Unit підтримує режим Canvas, що дає змогу налаштовувати відображення інформації на екрані окулярів DJI Goggles 2 або DJI FPV Goggles V2. Відрегулюйте параметри PID й налаштуйте систему відповідно до свого стилю.

Потужна та мобільна система

DJI O3 Air Unit  пропонує широку сумісність у легкому й компактному корпусі для гнучкості комбінацій і варіантів збірки. У разі використання з окулярами DJI Goggles 2 і пультом дистанційного керування DJI FPV 2 можна насолоджуватися тотальною мобільністю [10].

Приблизно 36,4 г

Вага модуля (з модулем камери в комплекті) [11]

32,5×30,5×14,5 мм

Розміри модуля Air Unit [11]

21,2×20×19,5 мм

Розміри модуля камери [11]

Сумісність із пристроями DJI

DJI Goggles 2

Насолоджуйтеся комфортом і зручністю нового рівня з окулярами DJI Goggles 2. Тепер вони менші, легші та оснащені Micro-OLED екранами, щоб Ви могли радіти чудовій чіткості відео під час навігації по небу.

DJI FPV Goggles V2

Найкращий досвід завдяки технології передачі зображення DJI O3 із високою роздільною здатністю, низькою затримкою, передачею на великі відстані й потужним функціям захисту від перешкод.

Пульт дистанційного керування DJI FPV Remote Controller 2

Дистанційний пульт із наднизькою затримкою оснащений ергономічними стіками управління,що забезпечують високу точність керування на базі технології з ефектом Холла. Перейдіть у ручний режим M, щоб літати вільно та виконувати більш складні маневри.

* Під час запису з високою роздільною здатністю та високою частотою кадрів виріб може перегрітися і припинити запис через відносно високе енергоспоживання. Якщо це станеться, поверніться і приземліться для охолодження. Вживайте ефективних заходів щодо розсіювання тепла та уникайте блокування вентиляційних отворів.

 1. Кут огляду 155° доступний лише за співвідношення сторін 4:3 та специфікацій відеозапису 2,7K@50/60fps або 1080p@50/60fps або за співвідношення сторін 16:9 та специфікації відеозапису 4K@50/60fps, 2,7K@50/60fps або 1080p@50/60fps.
 2. Сумісність із окулярами DJI Goggles 2, DJI FPV Goggles V2 та пультом дистанційного керування DJI FPV Remote Controller 2, які продаються окремо.
 3. Використовується з окулярами DJI Goggles 2 і протестована у відкритому середовищі без перешкод.
 4. Відповідає вимогам FCC і протестована у відкритому середовищі без перешкод.
 5. Протестовано у відкритому середовищі без перешкод. Дані про затримку передачі відео варіюються залежно від окулярів. З DJI Goggles 2 за якості передачі відео 1080p/100fps найнижча затримка передачі відео становить 30 мс. У DJI FPV Goggles V2 за якості передачі відео 810p/120fps затримка передачі відео становить менше 28 мс.
 6. Протестовано у відкритому середовищі без перешкод. Бітрейт передачі відео змінюється залежно від умов експлуатації.
 7. Деякі країни або регіони не підтримують 5,8 ГГц. Будь ласка, дотримуйтеся місцевих законів і правил перед використанням.
 8. Відео з роздільною здатністю 4K/60fps не підтримують співвідношення сторін 4:3, а лише 16:9.
 9. Продається окремо.
 10. Якщо порівнювати з DJI FPV Goggles V2 і DJI FPV Remote Controller.
 11. Розмір та вага можуть дещо відрізнятися через конфігурацію, виробничий процес та метод вимірювання.