Летімо!

До 249 г [1]

Збільшена автономність на одному заряді[2]

4K HDR-відео [3]

Вертикальна зйомка True Vertical Shooting

Інтелектуальні функції

Стійкість до вітру 38 км/год (рівень 5)

Політаймо!

DJI Mini 3 — це компактний, надлегкий дрон, створений для зйомки пригод. У нього збільшені час автономної роботи та, можливість знімати багате на деталі 4K HDR-відео, цікаві функції, як-от вертикальний режим True Vertical Shooting для соціальних мереж. Незалежно від того, знімаєте Ви епічну подорож, чи просто день на власному подвір’ї, Mini 3 завжди готовий стати у пригоді.

Краще ординарного

Захоплення завжди з собою

Складна конструкція та менша за 249 г маса [1] дають змогу DJI Mini 3 завжди бути готовим до роботи.

Наддооовгі польоти

Залишайтеся вгорі, побачте більше

Подовжений термін роботи на одному заряді акумулятора

Standard Intelligent Flight Battery

38 хвилин

Intelligent Flight Battery Plus

51 хвилина

Знімайте більше завдяки тривалішому польоту. Менше тривоги через низький заряд акумулятора. Впевнені та спокійні польоти.

Перетворіть уяву на зображення

Дозвольте кольорам злетіти

Знімайте у форматі 4K HDR з реалістичними кольорами вдень і вночі [3]. Камера Mini 3 оснащена 1/1,3-дюймовим CMOS-сенсором із dual native ISO та апаратним HDR. Удень фіксуйте світлі та тіньові деталі для передачі всіх нюансів з більшою глибиною. Продовжуйте знімати чітко і яскраво, коли день переходить у ніч.

Справа в деталях

Завдяки діафрагмі f/1.7 та збільшеним пікселям 4-в-1 розміром 2,4 мкм камера фіксує чіткі деталі та надає винятково якісні зображення навіть в умовах низької освітленості. А завдяки 4-кратному зуму можна досліджувати об’єкти зйомки та розвідувати місця для зйомки або ж фільмувати з безпечної відстані, якщо наблизитися неможливо.

Горизонталь і вертикаль

Обидва епічні

Незалежно від того, чи це високе дерево, чи будівля, компонуйте кадри більш гнучко і тримайте все в кадрі.

Інноваційна конструкція стабілізованого підвісу з великим кутом нахилу надає камері більше можливостей. А завдяки швидкому переключенню в режим True Vertical Shooting навіть спонтанні знімки вийдуть захопливими і будуть готовими до публікації.

Максимальний ефект, мінімум зусиль

Отримуйте досконалі знімки за лічені секунди одним дотиком за допомогою таких функцій QuickShots, як-от: Dronie, Circle, Helix, Rocket і Boomerang. З функцією QuickTransfer Ви можете так само швидко надіслати результати на свій мобільний пристрій для збереження або моментальної публікації.

Інноваційна конструкція стабілізованого підвісу з великим кутом нахилу надає камері більше можливостей. А завдяки швидкому переключенню в режим True Vertical Shooting навіть спонтанні знімки вийдуть захопливими і будуть готовими до публікації.

З функцією передачі QuickTransfer Ваші знімки миттєво готові до поширення. Заощаджуйте свій час і зусилля.

Більше контролю, більше безпеки

Mini 3 здатен працювати в найрізноманітніших польотних умовах і забезпечує стабільний політ навіть під час сильного вітру.

Цифрова передача відео DJI O2

10 км [4]

Оснащений цифровою системою передачі відео DJI O2, Mini 3 забезпечує потужний захист від перешкод і максимальну дальність передачі 10 км, що дає змогу досліджувати і знімати з більшою чіткістю.

Побачити все

Бачити більше в кожному польоті. Функція Panorama створює знімки з широким кутом огляду на 180° та у сферичному форматі, даючи змогу створювати приголомшливі краєвиди в кожному кадрі.

Це дійсно так просто

Літати ще ніколи не було так просто, як із DJI Mini 3. Незліченна кількість простих у використанні інтелектуальних функцій дасть Вам змогу відразу ж почати літати.

Автоматичний зліт

Функція автоматичного зльоту допоможе Вам розпочати свою подорож.

RTH

Функція повернення додому (RTH) включає в себе функції Smart RTH, Low Battery RTH та Failsafe RTH. Вона дає вказівку коптеру автоматично повертатися до початкової точки в ситуаціях, як-от втрата сигналу або низький рівень заряду акумулятора.

Точне зависання

Коптер поєднує в собі GNSS із системою нижнього бачення та системою інфрачервоного зондування для стабільного й точного зависання, щоби впевнено літати.

* Завжди перевіряйте й дотримуйтесь місцевих законів і правил перед польотом.
** Протестовано за допомогою серійної моделі DJI Mini 3 в контрольованому середовищі. Фактичний досвід може відрізнятися залежно від умов довкілля, способу використання та версії прошивки.
*** Усі відео та фотографії зроблені в суворій відповідності з місцевими законами і правилами.
**** Перед використанням DJI Mini 3 необхідно активувати через застосунок DJI Fly.
1. Стандартна вага літального апарата (включаючи Intelligent Flight Battery, пропелери та карту пам’яті microSD). Фактична маса виробу може відрізнятися через відмінності в матеріалах партії та зовнішні фактори. У деяких країнах і регіонах реєстрація не потрібна. Перед використанням завжди перевіряйте місцеві закони та правила.
2. Виміряно при постійній швидкості 21,6 км/год у безвітряних умовах. З Intelligent Flight Battery літак може літати до 38 хвилин. З Intelligent Flight Battery Plus (продається окремо і тільки в деяких країнах) час польоту збільшується до 51 хвилини, але коптер буде важити більше 249 г.
3. HDR-відео не підтримує запис відео зі швидкістю понад 30 кадрів за секунду.
4. Відповідно FCC, протестований у відкритому середовищі без перешкод.
5. Перелічені аксесуари продаються окремо. Доступність може відрізнятися.