Мінімізуй обмеження

Менш ніж 249 г

Обхід перешкод у трьох напрямках 

4K HDR-відео

Краща енергоефективність

Режим True Vertical Shooting

Функція Focus Track

Дивовижний Mini

Мініатюрний і дуже вправний DJI Mini 3 Pro настільки ж потужний, як і портативний. Завдяки меншій за 249 г масі він не лише відповідає безпековим нормам більшості регуляторів, а й насправді є найбезпечнішим коптером серії. 1/1,3-дюймовий сенсор та першокласні функції одразу нагадають, як це — літати на Mini.

Найвищий рівень продуктивності

Mini 3 Pro оптимізували для отримання ще більшого задоволення від кожного польоту. Завдяки більшим пропелерам, аеродинамічно ефективнішому нахилу корпуса та продуктивнішій системі уникнення перешкод конструкторам вдалося збільшити час у польоті та покращити безпеку.

Оновлене корисне навантаження (підвіс) забезпечує ширший діапазон обертання для зйомок під малими кутами у режимі True Vertical Shooting, надаючи безмежні можливості для творчості. Кожен аспект дизайну Mini 3 Pro ретельно продумали, аби піднятися не недосяжні раніше висоти.

Скласти й сховати

Для працівників творчих професій, які постійно перебувають у русі, найважливішим фактором є зручність. Mini 3 Pro важить менше 249 г та не потребує реєстрації в більшості країн та регіонів. Компактна складана конструкція дає змогу зручно використовувати дрон в поході, на пляжі чи під час прогулянки вихідними. Цей коптер завжди готовий робити неймовірні кадри саме тоді, коли у власника з’явиться натхнення.

Приємний час польоту

Час польоту збільшився до 34 хвилин зі стандартним акумулятором, тож можна зняти більше фото й відео. Інтелектуальний ультралегкий акумулятор DJI Mini 3 Pro має достатню ємність для забезпечення Ваших потреб під час аерофотозйомки.

Це знято на Mini?!

Вдень

Уночі

Зафіксуйте тонку гру світла та тіней під час денної прогулянки.
Знімайте чіткі й безшумні кадри ввечері.
Насолоджуйтеся моментом, залишаючись вірними своїм творчим принципам та довірте Mini 3 Pro знімати світ.

Pro

У найкращому розумінні

DJI Mini 3 Pro чудово працює за різних умов освітлення, тож Ви завжди будете готові до творчості. 1/1,3-дюймовий CMOS-сенсор із подвійним власним ISO (dual native ISO) підтримує прямий вивід HDR-футажів [3]. Кожен кадр збагачено розширеним динамічним діапазоном, щоб «підсвітити» та підкреслити більше деталей.

Насолоджуйтеся найвищими стандартами аерозйомки з пікселями на 2,4 мкм і апертурою об’єктива f/1,7. Завдяки більшій світлосилі зображення виглядатимуть реалістично навіть у слабко освітлених сценах.

Аерозйомка

Зроблено вірно

Підніміть якість контенту на новий рівень завдяки 4K HDR-відео та фото у форматі RAW із роздільною здатністю 48 Мп. Чіткість зображень не постраждає навіть якщо збільшити масштаб. За допомогою сповільненого відео 1080p/120 кадрів за секунду можна зменшити темп метушливого світу.

Багаті кольорові можливості

DJI Mini 3 Pro чудово працює за різних умов освітлення, тож Ви завжди будете готові до творчості. 1/1,3-дюймовий CMOS-сенсор із подвійним власним ISO (dual native ISO) підтримує прямий вивід HDR-футажів [3]. Кожен кадр збагачено розширеним динамічним діапазоном, щоб «підсвітити» та підкреслити більше деталей.

Польотний спокій

Літайте впевнено орієнтуючись у небі. DJI Mini 3 Pro повністю модернізували щодо активного уникнення перешкод та стабільності передачі відеосигналу. 

Тринаправлене уникнення перешкод

DJI Mini 3 Pro — найбезпечніший Mini. Його оснастили подвійними сенсорами, які контролюють обстановку попереду, позаду й знизу, забезпечуючи більший діапазон виявлення перешкод. 

Що є APAS 4.0?

Удосконалена система допомоги пілоту (Advanced Pilot Assistance Systems, APAS 4.0) [4] знаходить об’єкти на траєкторії польоту в режимі реального часу. Це дає змогу DJI Mini 3 Pro уникати перепон навіть за складних обставин.

Стабільно та чисто

У місті й у долині

DJI Mini 3 Pro може похвалитися флагманською ситемою передачі відео DJI O3. Вона забезпечує передачу Full HD-відеосигналу з 30 кадрами за секунду на відстань до 12 км [5]. Завжди літайте з чіткою та надійною відеотрансляцією: у міських пейзажах чи на природі. 

Насолоджуйтеся плавним польотом та чутливим керуванням за допомогою пультів дистанційного керування DJI RC-N1 та DJI RC. Обидва контролера пропонують пропускну здатність відео 19 Мбіт/с з наднизькою затримкою 120 мс.

Миттєвий обмін контентом

Знімайте незабутні матеріали та миттєво діліться своїми пригодами. DJI Mini 3 Pro має широкий набір функцій, щоб будь-якому відео надати творчу родзинку.

True Vertical Shooting

Спробуємо зробити це знову в портретній орієнтації. Швидке перемикання між пейзажною та портретною орієнтацією одним дотиком. Оновлений шарнір підвісу повертається на 90°, тому це не впливає на якість зображення. Функція вертикальної зйомки можна робити деталізовані кадри, миттєво готові до публікації в соціальних мережах.

MasterShots

Режим MasterShots — знахідка для кожного аерофотографа-початківця. Просто оберіть суб’єкт зйомки, а решту зробить Mini 3 Pro: дотримається послідовності професіональних маневрів, щоб створити оригінальну кінематографію.  

FocusTrack [6]

Ви зможете найти творчий спосіб застосувати функцію стеження за об’єктом зйомки FocusTrack. Сюди входять три потужні інструменти для створення сюжетів: ActiveTrack 4.0, Spotlight 2.0 та Point of Interest 3.0.

Hyperlapse

Прискорте час кількома дотиками та створіть неймовірне відео (hyperlapse або timelapse). Зніміть рухомий транспорт або швидкі хмари та додайте драматизму своїм відео.

Digital Zoom

Прискорте час кількома дотиками та створіть неймовірне відео (hyperlapse або timelapse). Зніміть рухомий транспорт або швидкі хмари та додайте драматизму своїм відео.

Панорама

Охопіть неосяжні пейзажі за допомогою ширококутних, 180°, вертикальних або сферичних панорамних знімків.

Широкий кут

180°

Швидка передача QuickTransfer

Mini 3 Pro підтримує швидку передачу даних через Wi-Fi зі швидкістю до 30 Мбіт/с. Завжди готовий поділитися Вашими роботами. 

Розкрийте свій Mini повністю

Розширте творчі та польотні можливості за допомогою якісних аксесуарів.

Зарядний хаб [7]

Практичний зарядний аксесуар, здатний послідовно живити три батареї одночасно. Візьміть його з собою, щоб зарядити пульт дистанційного керування, смартфон чи будь-які інші пристрої.

Пульт DJI RC [8]

Звільність свій смартфон для іншого за допомогою DJI RC. Цей легкий пульт дистанційного керування розробили спеціально для  DJI Mini 3 Pro. Із передвстановленим застосунком DJI Fly Ви зможете сфокусуватися на польоті, зберігши заряд акумулятора смартфона

Набір ND-фільтрів [7]

Адаптуйтеся до мінливих умов з фільтрами ND 16/64/256 та завжди будьте готовими зробити ідеальний кадр.

* Перед польотом перевірте місцеві закони й правила та дотримуйтесь їх.
** Протестовано з виробничою моделлю DJI Mini 3 Pro в контрольованому середовищі. Фактичний досвід може відрізнятися залежно від середовища, використання та версії ПЗ.
*** Усі відео та фотографії на цій сторінці зроблені у суворій відповідності до місцевих законів та правил.
**** Перед використанням DJI Mini 3 Pro необхідно активувати в застосунку DJI Fly.
1. Стандартна вага коптера (включаючи DJI Mini 3 Pro Intelligent Flight Battery, пропелери та карту microSD). Фактична маса продукту може змінюватися через відмінності в матеріалах партії та зовнішні фактори. У деяких країнах і регіонах реєстрація не потрібна. Перевірте місцеві правила та норми перед використанням.
2. Виміряно за постійної швидкості 21,6 км/год у безвітряних умовах. Із DJI Mini 3 Pro Intelligent Flight Battery коптер може літати до 34 хвилин. З Intelligent Flight Battery Plus (продається окремо в деяких країнах) час польоту збільшується до 47 хвилин, але маса дрона перевищуватиме 249 г.
3. HDR-відео не підтримує можливість запису відео зі швидкістю понад 30 кадрів за секунду.
4. APAS 4.0 недоступний під час запису відео 4K/48fps, 4K/50fps, 4K/60fps, 2.7K/48fps, 2.7K/50fps, 2.7K/60fps та 1080p/120fps.
5. Відповідно до вимог FCC на відкритій території без перешкод.
6. FocusTrack недоступний під час запису відео 4K/48fps, 4K/50fps, 4K/60fps, 2.7K/48fps, 2.7K/50fps, 2.7K/60fps, 1080p/48fps, 1080p/50fps/10fps/1080p/50fps/120fps.
7. Продається окремо. Доступність може відрізнятися.
8. Необхідно придбати DJI Mini 3 Pro (версія DJI RC).