Бачити більше, працювати ефективніше

Mavic 3 Multispectral поєднує в собі RGB і мультиспектральну камеру для сканування й аналізу росту сільськогосподарських культур. Управління сільськогосподарським виробництвом вимагає точних даних, Mavic 3M забезпечує їх і дає змогу побачити невидиме.

Компактний і портативний

Для зручного зберігання може складатися

Мультиспектральна камера

4 × 5 Мп
G/R/RE/NIR

RGB-камера

20 Мп
4/3 CMOS, механічний затвор

Безпечний та стабільний

Всеспрямоване уникнення перешкод [1]Відстань передачі до 15 км [2]

Точне позиціонування

RTK-позиціонування на сантиметровому рівні
Синхронізація часу до мікросекунд

Ефективна аерофотозйомка

До 200 га за один політ [3].

Мультиспектральна + RGB система зйомки

Високоінтегрована система візуалізації

Модернізована система візуалізації з 20-Мп RGB-камерою та чотирма 5-Мп мультиспектральними камерами (зелений, червоний, край червоного та ближній інфрачервоний діапазони). Дає змогу виконувати завдання високоточної аерофотозйомки, моніторингу росту сільськогосподарських культур та дослідження природних ресурсів.

Мультиспектральна камера 5 Мп

Ближній інфрачервоний (NIR)
860 нм ± 26 нм

Край червоного (RE)
730 нм ± 16 нм

Червоний (R)
650 нм ± 16 нм

Зелений (G)
560 нм ± 16 нм

Характеристики RGB-камери

4/3 CMOS

20 Мп роздільна здатність

1/2000s

Найшвидша механічна витримка

0.7s

Швидкісна серійна зйомка в режимі RGB

Датчик сонячного світла

Вбудований датчик сонячного світла фіксує сонячне випромінювання і записує його у файл зображення, даючи змогу здійснювати світлову компенсацію за 2D-реконструкції. Це дає змогу отримувати точніші NDVI-результати, а також підвищити точність і узгодженість даних, отриманих із часом.

Модуль RTK

Точність до сантиметрів

Mavic 3M із RTK-модулем забезпечує точність позиціонування на рівні сантиметрів. Система управління польотом, камера й модуль RTK синхронізуються на мікросекундному рівні, щоб точно зафіксувати центр кадру. Це дає змогу Mavic 3M виконувати високоточну аерофотозйомку без використання наземних контрольних точок.

Ефективна та надійна робота від батареї

Збільшена тривалість автономної роботи

43 хвилини [4]

Час автономної роботи

200 гектарів [3]

За один політ можна виконати картографічні роботи на площі 200 га

Швидка зарядка

Зарядний пристрій на 100 Вт

Високоефективна швидка зарядка

Швидка зарядка 88 Вт

Через коптер

Стабільний сигнал, плавна передача зображення

Система передачі O3 інтегрує два передавальних і чотири приймальних сигнали та підтримує надвелику відстань передачі — 15 км.

Всеспрямоване виявлення перешкод [1], аерофотозйомка з врахуванням рельєфу місцевості

Коптер оснащено ширококутними датчиками, які точно виявляють перешкоди у всіх напрямках для уникнення аварій. Аерофотозйомку легко виконувати навіть в умовах крутих схилів.

Інтелектуальне дослідження поля

Mavic 3M може здійснювати автоматичне досліження полів. Зображення можуть бути завантажені на платформу DJI SmartFarm Platform [6] у режимі реального часу через 4G-мережу. Коптер здатний своєчасно виявляти відхилення від норми, проводити інтелектуальні аналізи, використовуючи ШІ-ідентифікацію для обміну інформацією про ріст сільськогосподарських культур у режимі реального часу. Здійснювати керівництво агрономічною діяльністю і легко управляти 70 гектарами сільськогосподарських угідь може одна людина.

Моніторинг довкілля та дослідження природних ресурсів

Mavic 3M може використовуватися для дослідження довкілля та природних ресурсів, як-от: моніторинг водних ресурсів, дослідження лісів, міських зелених зон тощо.

Моніторинг водних ресурсів

Дослідження лісів

Дослідження міських зелених зон

Відкрита екосистема

Хмарний API

Mavic 3M можна безпосередньо підключити до сторонньої хмарної платформи через вбудований у Pilot 2 DJI Cloud API на основі протоколу MQTT. Немає необхідності окремо розробляти застосунок для засобів прямих трансляцій, фотоданих, передачі інформації про компоненти БПЛА тощо.

MSDK

Mavic 3M підтримує Mobile SDK 5 (MSDK5) із повністю відкритим вихідним кодом. MSDK5 дає змогу розробити власний застосунок для польового патрулювання БПЛА, інтелектуальної зйомки та інших сценаріїв, роблячи його більш зручним для користувача.

  1. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ виконувати польоти у складних погодних умовах, як-от: сильний вітер (швидкість вітру 12 м/с і більше), сніг, дощ або блискавка. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ виконувати польоти в районах, які розташовані на висоті 6 000 метрів або вище над рівнем моря. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ виконувати польоти в умовах, коли температура нижча -10° C або вища 40° C. НЕ злітайте з рухомих об’єктів, як-от автомобілі та кораблі. НЕ підходьте близько до поверхонь, що відбивають світло (вода або сніг),тому що система візуального позиціонування може працювати неправильно. За слабкого сигналу GNSS виконуйте польоти в умовах хорошого освітлення й видимості. Система технічного зору може не працювати належним чином в умовах поганої видимості. Пам’ятайте про безпеку польотів у разі польотів поблизу джерел електромагнітних перешкод. Поширеними джерелами електромагнітних перешкод є високовольтні лінії електропередач, високовольтні передавальні станції, радіолокаційні станції, базові станції стільникового зв’язку, телерадіомовні вежі, точки доступу Wi-Fi, маршрутизатори та пристрої Bluetooth.
  2. Відстань передачі 15 км може бути досягнута тільки за стандартом FCC у разі вимірювання в зовнішньому середовищі без перешкод. Стандарт SRRC прийнятий в континентальному Китаї, найдальша відстань передачі становить 8 км. Наведені вище дані є найдальшими відстанями зв’язку для односторонніх безповоротних рейсів за кожним стандартом. Звертайте увагу на підказки про повернення в застосунку DJI Pilot 2 під час польоту.
  3. Специфічні умови тестування: у сонячну погоду без вітру ортофотозйомка створюється за швидкості польоту 15 м/с, висоти польоту 217 м, відстані вибірки на місцевості (GSD) 5,73 см для видимого діапазону і 10 см для мультиспектрального діапазону, коефіцієнт перекриття по носу і по борту 70%, коєфіцієнт перекриття з боків 60%.
  4. Дані отримані за допомогою DJI Mavic 3M, який літав з постійною швидкістю 36 км/год на рівні моря в безвітряну погоду до моменту, коли залишилося 0% енергії. Інформація наведена лише для ознайомлення. Звертайте увагу на підказки про повернення в застосунку DJI Pilot 2 під час польоту.
  5. Додаткові аксесуари. Ця послуга недоступна в деяких країнах. Не встановлюйте модуль DJI Cellular у разі використання мультиспектральної камери для збору даних, щоб уникнути блокування датчика інтенсивності.
  6. Платформа DJI Smart Agricultural Platform буде підтримуватися у 2 кварталі 2023 року. Ця послуга недоступна в деяких країнах.