Народжений літати

Занурення в атмосферу польоту

Інтуїтивно зрозуміле керування

Стабілізоване 4K-відео

Зручний та маневрений

Вбудований захист пропелерів

HD-передача із низькою затримкою

Відкрийте свободу, яку дають народжені небом.

Ідіть за інстинктами
Наважтеся літати

Відчуйте приплив сил
У кокпіті

Небо — Ваша спортивна арена

Поєднання Avata з окулярами віртуальної реальності та контролером руху робить політ доступним для всіх [1]. Відчуйте гострі відчуття від повного занурення в атмосферу з неперевершеним контролем та в безпеці. Будьте спонтанними та зафільмуйте довкілля. Дехто з нас народжений для польоту.

DJI Avata

Маневреність, поєднана з міцністю

Компактний та легкий DJI Avata спритний навіть в обмеженому просторі. Кожен аспект його конструкції спонукає бути сміливішими. Вбудований захист пропелера передбачає, що Avata зможе відскочити назад, залишитися у повітрі та продовжити політ, якщо зіткнеться з будь-яким предметом.

DJI Goggles 2

Сядьте у крісло пілота

Насолоджуйтеся новим рівнем комфорту та зручності з DJI Goggles 2. Окуляри стали меншими, легшими, оснащеними microOLED-екранами, що забезпечує чудову чіткість зображення під час  небесної навігації. DJI Avata також підтримує DJI FPV Goggles V2. [1]

DJI Motion Controller [1]

Відчуйте політ

З контролером DJI Motion Ви керуватимете польотом інтуїтивно [1]. Натисніть на кнопку запуску, спрямуйте вперед або поверніть під кутом одним рухом зап’ястя. Прості у використанні елементи керування забезпечують унікальний спосіб польоту.

Епічні рухи заслуговують Епічних кадрів

Прорив FPV-візуалізації

Із 1/1,7-дюймовим CMOS-сенсором DJI Avata підтримує надширококутний 4K-запис із діафрагмою f/2,8, забезпечуючи виняткові візуальні ефекти, які не залишать байдужими глядачів.

1/1,7-дюйма

Сенсор

4K/60 кадрів за секунду [6]

Відео

155°

Надширокий кут огляду

D-Cinelike

Колірний режим

HorizonSteady

Електронна стабілізація

RockSteady 2.0

Електронна стабілізація

155°
надширокий кут огляду

Більшість безпілотних камер пропонують кут огляду 84°. DJI Avata розширює можливості зйомки за рахунок надширокого куту огляду 155°. [7] Він наближений до того, що ми бачимо на власні очі, для  створення вражаючих візуальних ефектів повного занурення.

Плавне відео

Зберігайте стабільність відео навіть під час зльоту та пікірування за допомогою технологій RockSteady 2.0 та HorizonSteady [8]. Ці флагманські технології відкривають шлях до світу кінематографічних можливостей, зменшуючи тремтіння камери та забезпечуючи плавне відео з надвисокою роздільною здатністю.

RockSteady 2.0

RockSteady активно зменшує тремтіння камери в режимі реального часу.

HorizonSteady

HorizonSteady фіксує горизонт для досягнення кінематографічних ефектів.

Маневреність на монтажі

Пориньте у світ барв, знімаючи в колірному режимі D-Cinelike. Перетворіть відзнятий матеріал на шедевр за допомогою розширеної корекції кольору в процесі постобробки.

Ваш надійний компаньйон

Компактний та готовий до пригод

Інноваційний дизайн Avata створений для комфорту. Коптер легкий, компактний та зручний для транспортування.

Будьте сміливими. Літайте далеко.

DJI Avata — міцний, щоб зробити Вас сміливішими. Міцний каркас знижує ризик пошкоджень, додаючи Вам впевненості. Нова аеродинамічна конструкція з повітропроводами оптимізує енергоефективність, забезпечуючи польотний час до 18 хвилин [9].

Літати й досліджувати

Відкрийте повну свободу навколишнього простору і знайдіть неймовірні способи відеозйомки. Гнучкість DJI Avata у різних сценаріях відкриває світ творчих можливостей.

Літайте там, де інші не можуть

Знімайте унікальні кадри, пролітаючи між гілками, під мостами й коридорами, знімаючи в раніше недоступних місцях.

Режим черепахи

Якщо Avata впаде на спину, увімкніть режим черепахи кількома натисканнями і спостерігайте, як дрон знову почне рухатися.

Впевненість починається з безпеки

Система виявлення перешкод у напрямку вниз

На додаток до вбудованого захисту пропелера Avata оснащена системою бінокулярного огляду вниз та інфрачервоним ToF-датчиком для ще більшої безпеки. Ці датчики виявляють перешкоди внизу та дозволяють Avata виконувати польоти на малій висоті або у приміщенні [10].

Хто казав, що безпека — це нудно?

Насолоджуйтесь польотами без тривоги. Кнопка екстреного гальмування на контролері дасть змогу зупинитися одним натисканням. Підтримка функції повернення додому (RTH) забезпечує додатковий захист за низького заряду батареї або зникнення  сигналу.

Політ на низькій висоті

Спробуйте політ на малій висоті з Avata і безпечно літайте надзвичайно близько до землі [11]. У поєднанні з надшироким кутом огляду (FOV) це створює захопливу, єдину у своєму роді перспективу.

Зупинка та зависання

Натисніть кнопку екстреного гальмування, якщо виникне ситуація, яка потребує різкої зупинки. Avata зависне на місці, знижуючи ризик аварії.

Надійна передача відео

Avata оснащена флагманською системою передачі відеосигналу DJI O3+ і всеспрямованими антенами 2T2R для неперевершеної стабільності та чутливості під час польоту. Надягайте окуляри та насолоджуйтеся чітким та плавним відео в реальному часі навіть якщо поруч перешкоди.

1080p

Якість відеопередачі [12]

100 кадрів за секунду

Максимальна частота кадрів відеопередачі

30 мс

Затримка під час відеопередачі [12]

10 км

Максимальна дальність відеопередачі[13]

50 Мбіт/с

Максимальний бітрейт передачі відео [14]

H.265

Кодування

* За використання DJI Goggles 2 на відкритому просторі без перешкод.

Зробіть свої рухи досконалими

DJI Avata сумісний із кількома пристроями дистанційного керування, кожен із яких надає різні можливості. Симулятор польоту ідеально підходить для відпрацювання навичок або випробування різних режимів керування зі збагаченими візуальними ефектами.

Надвисока точність

Літайте в ручному режимі з DJI FPV Remote Controller 2, щоб досягти надзвичайних рухів у польоті, стабільних ефектів аерофотозйомки та різноманітної візуалізації [15].

Практика — шлях до досконалості

Застосунок DJI Virtual Flight працює на комп’ютерах і смартфонах, містить різні симульовані сценарії польоту [16]. Ви можете тренуватися у приміщенні або на відкритому просторі, відточувати льотні навички та крок за кроком ставати майстром пілотування.

* Суворо дотримуйтесь місцевих законів та правил польоту.
** Під час польотів у приміщенні деякі функції можуть бути обмежені через недостатнє освітлення, відсутність GPS-сигналу або брак місця.
*** Протестовано із серійною моделлю DJI Avata у контрольованому середовищі. Фактичний досвід може відрізнятися залежно від умов, використання та версії прошивки.
**** Усі відео та фотографії на цій сторінці були зроблені відповідно до місцевих законів та правил.

1. DJI Avata сумісний із DJI Goggles 2, DJI FPV Remote Controller 2 та DJI FPV Goggles V2.
2. Відчуття перегляду та зручності носіння можуть відрізнятися у різних людей.
3. Частота оновлення екрана змінюється залежно від частоти кадрів відео. Вона може перемикатися між 100 і 60 Гц, щоб адаптуватися до поточної частоти кадрів передачі відео.
4. DJI Goggles 2 не підтримує корекцію астигматизму. Якщо Ви маєте особливості зору, проконсультуйтеся з лікарем перед використанням.
5. Враження від перегляду можуть відрізнятися.
6. Відеоролики 4K/60fps не підтримують співвідношення сторін 4:3, лише 16:9.
7. FOV 155° доступний лише за співвідношення сторін 4:3 та специфікації відеозапису 2,7K@50/60fps або 1080p@50fps/60fps; співвідношення сторін 16:9 та специфікації відеозапису 4K@50/60fps, 2,7K@50/60fps або 1080p@50/60fps.
8. HorizonSteady доступний лише в режимі Normal FOV камери зі співвідношенням сторін 16:9 та специфікацією відеозапису 4K@50/60fps, 2.7K@50/60fps або 1080p@50/60fps. Функція RockSteady недоступна, якщо специфікація відео 2,7K@100/120fps або 1080p@100/120fps.
9. Перевірено під час зависання за відсутності вітру та перешкод.
10. DJI Avata підтримує виявлення перешкод лише за використання з DJI FPV Remote Controller 2 або DJI Motion Controller у режимах N Mode та S Mode.
11. Коптер повинен знаходитися на відстані не менше 0,25 метра від землі.
12. Випробування проводилися на свіжому повітрі без перешкод. Затримка відео в різних окулярах: DJI FPV Goggles V2 можуть забезпечити передачу відео до 810p, за використання DJI FPV Goggles V2 із передачею відео 810p/120fps затримка відео менше 28 мс.
13. Відповідає вимогам FCC та протестовано у відкритому просторі без перешкод.
14. Протестовано у відкритому приміщенні без перешкод. Бітрейт відео залежить від умов експлуатації.
15. Сумісний із DJI FPV Remote Controller 2, який продається окремо.
16. Клієнт для ПК підтримує операційні системи Windows. Мобільний клієнт підтримує iOS 12.0 або Android 9.0 та пізніші версії.