Все в одному

Не сховається жодна деталь

З 1-дюймовою CMOS-матрицею, потужним арсеналом функцій автоматизації, компактним корпусом і масою менше 600 г DJI Air 2S стане ідеальним вибором квадрокоптера для аерозйомки будь-де і будь-коли. Візьміть цей універсальний квадрокоптер із собою, щоб зафільмувати світ у приголомшливих деталях.

1-дюймовий CMOS-сенсор

Розумні режими «MasterShots»

Відео 5.4K

Передача FHD (СЕ) 8 км

Виявлення перешкод в 4 напрямках

Приймач ADS-B

СИСТЕМА ОБРОБКИ ЗОБРАЖЕНЬ

Великий світ, велика матриця

Оснащений 1-дюймовим датчиком зображення та великими пікселями розміром 2,4 мкм, DJI Air 2S здатний знімати відео зі швидкістю 5,4 К/30 кадрів/с і 4К/60 кадрів/с. Зафіксуйте будь-який момент із насиченою чіткістю та автентичними кольоровими тонами, яких він заслуговує.

20 МП

5.4K/30fps + 4K/60fps
Відео

1″ дюймова CMOS
матриця

2.4μm
розмір пікселя

Темно? Не проблема!

Зафіксуйте на камеру чарiвнiсть світу, навіть якщо вже звечоріло. Завдяки широкому динамічному діапазону, високій роздільній здатності й точності передачі кольору навіть при слабкому освітленні кадри виходять яскравими і чіткими.

Мільярд кольорів. Пориньте в море відтінків. 10-бітний профіль Dlog-M дає змогу зафіксувати до мільярда відтінків, зберігаючи дрібні деталі, які роблять кадри ще яскравішими.

Знімайте в RAW. Формат RAW та динамічний діапазон на 12,6 ступeнiв дають змогу отримати більше візуальної інформації в кожному кадрі навіть навіть за умов поганого чи складного освітлення. Це забезпечує більшу гнучкість під час постобробки, надаючи можливість точно домогтися необхідного результату.

Інтелектуальна технологія HD автоматично об’єднує кілька знімків, збільшуючи динамічний діапазон зображень без необхідності подальшої обробки. Це означає більше тонких деталей як на світлих ділянках, так і в тінях для насиченіших зображень із більшою глибиною.

Функції автоматизації

Великі можливості для створення ідеальних кадрів

Розумні режими «MasterShots» і функція «FocusTrack» легко перетворять будь-яку пригоду в кінематографічний шедевр.

Зустрічайте MasterShots

Наступний крок QuickShots – MasterShots. Ця удосконалена інтелектуальна функція дає змогу створити креативний ролик будь-де в один дотик. Просто виберіть об’єкт, і квадрокоптер почне зйомку, утримуючи його в центрі кадру. Пристрій послідовно виконає десять маневрів, після чого створить короткий кінематографічний ролик.

Портрет

Наближення

Пейзаж

Центр уваги

FocusTrack має Spotlight 2.0, ActiveTrack 4.0 і Point of Interest 3.0, завдяки чому DJI Air 2S легко слідкувати за об’єктом або обводити його.

Spotlight 2.0

ActiveTrack 4.0

Point of Interest 3.0

Відчуйте політ

Менше клопоту – більше відкриттів

Поєднання портативності, безпеки та інтелектуальних функцій дає змогу дійсно насолоджуватися зйомкою без зайвих хвилювань. DJI Air 2S подарує вам упевненість у польоті.

Розпізнавання перешкод

DJI Air 2S вивчає обстановку в чотирьох напрямках: зверху, знизу, спереду та ззаду. Покращені алгоритми розширеного автопілота (APAS 4.0) дають змогу DJI Air 2S розпізнавати перешкоди навіть у більш складних сценаріях і на високих швидкостях.

Верхні

Передні

Нижні

Задні

O3 передача

DJI Air 2S використовує передову технологію передачі зображення O3 (OcuSync 3.0) від DJI, що забезпечує плавну, чітку і надійну картинку.

8 км

Передача відео (СЕ)

1080р

Передача

4 антени

Робоча частота 2.4 ГГц

Більше безпеки з ADS-B

DJI Air 2S забезпечує додатковий рівень безпеки повітряного простору за допомогою провідної в галузі системи AirSense. Він отримує інформацію про місцезнаходження від літаків і вертольотів, які передають сигнали ADS-B, відображає ці літаки на карті та подає звукові й візуальні сповіщення через програму DJI Fly, щоб допомогти Вам не спрямувати безпілотник у бік цих літаків.

Розширений набір аксесуарів

Використовуйте Air 2S по максимуму

Набір Fly More

Набір Fly More містить концентратор для зарядки акумуляторів, сумку на ременi, набір фільтрів ND, три розумних акумулятори та інші практичні аксесуари, що забезпечують комфорт у подорожах та дають повну свободу творчості.

Фільтри нейтральної щільності

Насолоджуйтеся справжньою гнучкістю та будьте готові до будь-яких умов освітлення з фільтрами ND 4/8/16/32 и ND 64/128/256/512

Пульт DJI Smart Controller

Цей потужний пульт дистанційного керування має 5,5-дюймовий 1080p-дисплей надвисокої яскравості, що забезпечує бездоганну продуктивність. Сумісний із застосунками DJI GO 4 і DJI Fly, він також підтримує установку застосунків від інших виробників.