Перетнути межу

Виведіть будь-яку пригоду за межі можливого з Osmo Action 3 [1]. Екшн-камера оснащена швидкознімним кріпленням для легкого монтажу в горизонтальному або вертикальному положенні, а також повноколірними сенсорними екранами попереду та позаду для легкого контролю параметрів та відтворення фото й відео. Завдяки додатковим досягненням щодо морозостійкості, часу автономної роботи й водонепроникності, ніколи ще не було кращого часу, щоб знімати. 

4K/120 к/с та надширокий кут огляду

HorizonSteady

Морозостійкий і довговічний акумулятор

Швидкознімне вертикальне кріплення [2]

Водонепроникна на глибині до 16 м [3]

Два сенсорні екрани

Нова швидкознімна конструкція
Швидкий перехід до вертикальної зйомки

Надійність за низьких температур до - 20° C.
150-хвилин роботи на одному заряді

Водонепроникна на глибині до 16 м

Система візуалізації

Зображення, що запалюють експресію

4K/120fps

Будь-яка мить може стати найяскравішою. Знімайте з роздільною здатністю до 4K/120 кадрів на секунду [4] та фіксуйте події в динаміці з неймовірно плавними деталями.

Надширокий кут огляду 155°

Відкриваються широкі можливості. Надширокий кут огляду робить кожну сцену привабливішою, захопливою та незабутньою.

1/1,7-дюймовий сенсор, оптимальна якість зображення

Калібрування колірної температури

Насолоджуйтеся реалістичними кольорами. Датчик колірної температури Action 3 інтелектуально регулює баланс білого та автоекспозицію для отримання високоточних кольорів навіть у складних умовах освітлення, наприклад, під час занурення з аквалангом або глибоко під землею в печері.

Швидкознімна конструкція

Підіймайтеся вгору

Надійно та ефективно

Висока ударостійкість для надійного з’єднання [5]. Інноваційна швидкоз’ємна конструкція Action 3 підвищує ударостійкість завдяки поєднанню потужного магніту та додаткового позиціонуючого затискача. Це робить його більш ніж готовим до високоінтенсивних сценаріїв [5]. Камера легко від’єднується, щоб швидко змінювати місце розташування та аксесуари.

Вертикальна орієнтація

Встановіть камеру в будь-якому положенні. Горизонтально-вертикальна захисна рамка дає змогу за лічені секунди змінити положення й фільмувати вертикально. Просто зніміть її, поверніть і знову встановіть.

Акумулятор

Холодостійкий, довговічний

В обіймах холоду: -20° C

Хто боїться низьких температур? Безперервний запис до 150 хвилин за температури до -20° C [6]. OSMO Action 3 не просто справляється з холодною погодою. Вона процвітає за неї.

160-хвилин на одному заряді за нормальної температури оточення

Акумулятор працює так само довго, як і Ви. Ємність акумулятора Action 3 розширили, щоб забезпечити 2,5+ години роботи [7]. Знімайте цілі пригоди на одному заряді.

Швидка зарядка

Досить чекати, поки пристрій зарядиться. Action 3 підтримує технологію швидкої зарядки. Всього за 18 хвилин її можна зарядити до 80% [8], чого вистачить приблизно на дві години зйомки [8].

Кілька режимів роботи ЕІС

Дійсно комплексна електронна система стабілізації

RockSteady 3.0

Нове покоління інтелектуального алгоритму стабілізації RockSteady EIS ефективно усуває тремтіння камери в усіх напрямках під час запису зі швидкістю до 4K/120 кадрів за секунду, забезпечуючи стабільну та захопливу перспективу від першої особи.

HorizonSteady

Ця інтелектуальна функція стабілізації допомагає усунути тремтіння камери в усіх напрямках і коригує нахил по горизонталі. Відзнятий матеріал може залишатися горизонтально вирівняним навіть за сильних ударів і поворотів на 360°. Крім того, можна активувати функцію HorizonBalancing, яка коригує нахил по горизонталі в межах ±45° і підтримує запис стабілізованого відео з роздільною здатністю 4K/60 кадрів за секунду.

Захист

Для безтурботного творчого процесу

Водонепроникна на глибині 16 м

Занурюємося глибше. Корпус камери оптимізовано для використання на глибині до 16 метрів [3], що розширює можливості підводних пригод без необхідності використання додаткових аксесуарів.

Надміцне скло

Стійке до падінь і гідрофобне. Передній екран, задній екран і захисна кришка об’єктива виготовлені з надміцного скла Gorilla Glass, зносостійкого і стійкого до подряпин та до падіння з висоти 1,5 метра [5]. Крім того, ці три елементи мають гідрофобне покриття [9], яке швидко відштовхує воду, не впливаючи на якість зображення.

Контроль

Важливі функції

Два сенсорні екрани

Передній сенсорний екран. Зручний для ведення блогів і кадрування селфі. Підтримує найпоширеніші функції сенсорного керування. Більше не потрібно розвертати камеру для налаштування параметрів, перемикання режимів або відтворення відео.

Коли камера перемикається між горизонтальною та вертикальною орієнтацією, користувацький інтерфейс адаптується відповідно. Сенсорні екрани досить чутливі, щоб ними можна було легко керувати мокрими руками.

Голосова взаємодія

Голосові підказки

Інтуїтивно зрозуміле керування, навіть якщо не бачите екранів. Коротке натискання кнопки швидкого перемикання — і камера озвучить поточний режим зйомки. Навіть якщо камера на шоломі або в іншому складнодоступному місці, Ви можете точно вибрати необхідний режим і бути впевненим, що ніколи не пропустите момент, який хочете записати. До списку режимів зйомки можна додати до п’яти наборів користувацьких параметрів.

Голосове керування [10]

Віддалено керуйте камерою лише голосом. Action 3 ідеально підходить для ситуацій, коли ваші руки зайняті, камера розпізнає голосові команди з високим коефіцієнтом, даючи змогу не відволікатися від зйомки.

Звукозапис

Яскравий відеоряд, чудовий звук

Стереозапис

Виняткова якість звуку забезпечує глибоке занурення в атмосферу. Напрямок прийому можна регулювати для більш цілеспрямованого і точного запису звуку. Прихований в нижній частині Action 3 мікрофон пригнічує шум вітру, надаючи більше впевненості під час аудіозапису у вітряну погоду або на високій швидкості.

Підключення зовнішніх мікрофонів

Action 3 сумісна з мікрофоном DJI Mic, який легко монтується й забезпечує відстань передачі до 250 метрів [11].  До Action 3 також можна підключити інші зовнішні мікрофони за допомогою кабелю USB-C на 3,5-мм.

Перетворення на веб-камеру

Action 3 можна використовувати як веб-камеру для динамічнішого спілкування. Незалежно від того, чи проводите Ви зустрічі, заняття або просто спілкуєтеся з друзями, легко перемикайтеся між кількома перспективами й використовуйте стереозвук для чіткої розмови.

DJI Mimo

Редагуйте, діліться та досліджуйте

Монопод InvisiStick для катання на лижах

Застосунок DJI Mimo розкриває можливості смартфону, щоб отримати максимальну віддачу від Action 3. Для створення захопливих професійних кадрів він використовує хмарні обчислення та алгоритми штучного інтелекту для усунення селфі-палиці під час катання на лижах та сноуборді[12], створюючи захоплюючі професіональні кадри.

Пряма трансляція через Wi-Fi

Action 3 підтримує платформи прямих трансляцій, пропонуючи кілька роздільних здатностей на вибір. Підключайтеся до світу віч-на-віч у будь-який час і транслюйте відео наживо.

Відеоредактор LightCut

Легко підключайте, синхронізуйте та редагуйте відео

Додаток для редагування відео LightCut ретельно оптимізовано для використання з Action 3. Він може автоматично вибирати кліпи та інтелектуально поєднувати їх з ексклюзивними шаблонами для створення готових до публікації відео.

Редагування в один дотик

LightCut підтримує пряме підключення до Action 3 для швидкого та зручного попереднього перегляду відзнятого матеріалу. Після зйомки просто дозвольте штучному інтелекту вибрати найяскравіші моменти та створити відео у 4K.

Завантаження шаблонів

Вибирайте з безлічі цікавих шаблонів, призначених для швидкої зйомки. Що б це не було: їзда на велосипеді, сноуборді або дайвінг — епічні маленькі інструменти редагування у вас під рукою.

Комплексні аксесуари для безмежної функціональності [13]

Горизонтально-вертикальна захисна рамка

Захищає камеру від ударів, підтримує швидке перемикання між горизонтальним і вертикальним положеннями кріплення. Вона легко поєднується з набором із клейкою основою та набором подовжувачів довжиною 1,5 м для безмежних можливостей монтажу та ракурсів.

Багатофункціональний акумуляторний кейс

Зберігає три батареї та дві карти пам’яті microSD. Швидко заряджає три батареї і може використовуватися разом з цими батареями як банк живлення для зарядки інших пристроїв, як-от смартфон.

Телескопічна палиця 1,5 м

Компактна, зручна для тримання та регульована від 0,3 до 1,5 метрів, ця телескопічна палиця для селфі та інші творчих ракурсів. Оснащена різьбовим отвором 1/4″ у нижній частині.

Набір велосипедних аксесуарів Osmo Action

Включено кріплення Osmo Action для нагрудного ременя та кріплення Osmo Action для керма, щоб зафіксувати камеру на грудях або кермі, даючи змогу зосередитися на їзді та залишатися в моменті.

Нагрудне ремінне кріплення

Кріплення на кермо

Набір аксесуарів для дайвінгу Osmo Action

Включено: водонепроникний чохол Osmo Action 3, плавучу ручку DJI, гвинт для фіксації і протитуманні вставки для створення підводних сюжетів на глибині до 60 метрів, щоб забезпечити безпечнішу і гнучку підводну зйомку.

 1. Застосунок DJI Mimo необхідний для активації під час першого використання цього продукту.
 2. Горизонтально-вертикальна захисна рамка необхідна для вертикальної зйомки.
 3. Перед використанням закрийте кришку відсіку акумулятора та кришку порту USB-C, а також затягніть захисну кришку об’єктива. Рекомендується встановлювати водонепроникний чохол для тривалої підводної зйомки або в умовах гідроудару. Osmo Action 3 та її водонепроникний чохол мають ступінь захисту IP68. Не використовуйте камеру в гарячих джерелах і не піддавайте її впливу агресивних рідин.
 4. Висока частота кадрів 120 кадрів за секунду застосовується для відео з роздільною здатністю 1080p, 2.7K 16:9 і 4K 16:9.
 5. Щоб уникнути ризику пошкодження, не кидайте, не бийте та не розчавлюйте цей виріб.
 6. Тестування проводилося в лабораторних умовах за температури -20° C під час запису відео 1080p/30 кадрів за секунду з вимкненим EIS і вимкненими екранам. Слід використовувати тільки для довідки.
 7. Тестування проводилося в лабораторних умовах за 25° C під час запису відео 1080p/30fps з вимкненим EIS і вимкненими екранами. Слід використовувати тільки для довідки.
 8. Протестовано в лабораторних умовах за 25°C з використанням зарядного пристрою DJI 30W USB-C з вимкненою функцією фотографування/відеозапису та вимкненими екранами. Слід використовувати тільки для довідки.
 9. Гідрофобність переднього екрану, заднього екрану та захисної кришки об’єктива досягається за рахунок покриття, на яке можуть впливати подряпини.
 10. Наразі для цієї функції підтримуються лише англійська та мандаринська китайська мови. Будь ласка, використовуйте її в тихому середовищі та забезпечте чітку та точну вимову.
 11. За FCC протестований у відкритому зовнішньому середовищі без перешкод.
 12. InvisiStick for Skiing підходить тільки для катання на лижах. Результати можуть відрізнятися під час використання для інших сценаріїв. У континентальному Китаї технологія хмарних обчислень реалізується за допомогою Alibaba Cloud. В інших регіонах технологія хмарних обчислень реалізується за допомогою Amazon Drive.
 13. Деякі аксесуари продаються окремо.
 14. Ідеальний температурний діапазон кріплення від -10° до 40° C. Не прикріплюйте до вигнутих поверхонь і переконайтеся, що поверхня кріплення чиста. Рекомендується притиснути насадку на 10 секунд після нанесення і залишити на 30 хвилин перед використанням.
 15. Цей виріб можна прикріплювати тільки до гладких, плоских, непористих поверхонь і використовувати тільки для безударних сценаріїв. Під час закріплення на зовнішньому боці кузова автомобілів, мотоциклів або інших транспортних засобів використовуйте його тільки на рівних дорогах і на швидкості нижче 80 км/год. Також рекомендується використовувати із запобіжним тросом, щоб уникнути нещасних випадків або втрати.