Kyiv, Ukraine

Навчаємо пілотів мультикоптерів

Kyiv, Ukraine

Навчаємо пілотів мультикоптерів

Про DJI Академію

Про DJI Академію

DJI Академія впроваджує програму навчання пілотів-професіоналів від світового лідера галузі цивільних мультикоптерів та технологій аерозйомки. Курси DJI Академії розроблені як для приватних осіб, так і для компаній, що планують використовувати безпілотники задля підвищення ефективності бізнесу. 

Кожна освітня програма створена під конкретне цільове завдання: захист урожаїв, інспекцію, аерозйомку, картографування, громадську безпеку та реагування у надзвичайних ситуаціях.

Чому DJI Академія

Перевірена тренувальна програма

Найсучасніші безпілотні технології
Корисні програми та застосунки
Універсальні навички

Глобальна платформа

Тренувальні центри по всьому світу
3 000 000 м² тренувальних площ
1600+ інструкторів

Сертифікація

Рекомендовано виробником
Орієнтовано на промислове застосування
Відповідно до глобальних стандартів

Доступ до екосистеми DJI

Обширна база знань
Громада власників БПЛА, що зростає
Можливості працевлаштування

Тренувальні центри/тренери

0 +
Навчальних центрів у світі
0 +
Інструкторів
0 +
Пілотів-професіоналів
0 +
Великих клієнтів

Сертифікат UTC

Спеціалісти DJI та UTC створили наукову систему оцінки навичок пілотування. Усі випускники Академії DJI мають скласти теоретичний та практичний іспити. У разі успіху випускники отримають сертифікат UTC, що засвідчує високий рівень компетенції та право керувати безпілотником в особистих та робочих цілях.

КУРСИ

ВАРТІСТЬ

 • Курс "Пілот БПЛА" 8 000 грн

  1 день. Вартість за 1 учня. Групи до 12 осіб

 • Курс "Аерофотозйомка" 16 000 грн

  2 дні. Вартість за 1 учня. Групи до 12 осіб

 • Курс "Інспекція за допомогою БПЛА" 24 000 грн

  3 дні. Вартість за 1 учня. Групи до 12 осіб

 • Курс "Оператор сільськогосподарського коптера" 20 000 грн

  3 дні. Вартість за 1 учня. Групи до 12 осіб

локація

Новий тренувальний центр розташовується в Києві, на вул. Нижньоключовій, 14. На Вас чекають комфортні класи для теоретичних занять та спеціальна кімната для набування навичок на реалістичному симуляторі.

Поруч — зона для польотів, площею понад 4000 квадратних метрів, де є все необхідне для відпрацювання основних польотних сценаріїв: житлова забудова та промислові об’єкти, дороги й естакади, вільний простір.

Де я можу пройти курс навчання?
Ви можете звернутися до найближчого навчального центру. Адреси вказані на офіційному сайті. Навчальні центри сертифіковані головним офісом DJI Академії, тому вони повністю відповідають вимогам, що висуваються до інструкторів та навчального обладнання.

Чи потрібно мати свій коптер для навчання?
Переважно навчання проводиться на техніці клієнта.

У мене немає досвіду керування коптерами, я можу навчатися у DJI Академії?
Так. Усі курси DJI Академії включають теоретичні та практичні заняття й підходять для учнів із будь-яким рівнем навичок.

Які вимоги для реєстрації?
Курс розрахований на осіб не молодших 16 років. У них не має бути медичних протипоказань, що завадять безпеці польотів, таких як дальтонізм (у зелено-червоній частині спектру).

Я використовую для роботи (чи інших цілей) коптери виробництва не DJI. Якщо я пройду курс, навички залишаться актуальними?
Так. Загалом, принципи функціонування більшості мультироторних систем схожі.

Якщо я придбаю коптер DJI, чи буде навчання безкоштовним?
Ні. Курси DJI Академії спрямовані на промислове застосування БПЛА професіоналами.

Якщо я отримаю сертифікат UTC, чи зможу я стати пілотом коптера у будь-якій країні?

Правила можуть відрізнятися залежно від країни та регіону. У деяких країнах пілоти мають отримати державну ліцензію перед експлуатацією БПЛА. Власник сертифіката UTC підтвердив свою кваліфікацію у практичних навичках з точки зору безпеки польотів, але він має дотримуватися всіх місцевих правил та законів.

Що, якщо мені не вдасться скласти іспит?
Іспит складається з теоретичного онлайн-тесту та польотного екзамену. Якщо Вам не вдалося набрати достатньо балів на іспиті, то доведеться його перескладати. Учні можуть спробувати ще раз одразу після невдачі або через певний час.

Чи має сертифікат термін дії?
Так. Сертифікат UTC Unmanned Aircraft Operator дійсний протягом двох років. Коли термін дії сертифіката закінчиться, UTC оцінить розвиток технологій, зміни в законах та правилах і визначить, чи є потреба в перепідготовці перед новим екзаменом для пролонгації сертифіката. Якщо потрібен тільки іспит, необхідно лише оплатити відповідні збори та скласти екзамен для продовження терміну дії сертифіката.

Чи дійсний сертифікат оператора коптера UTC в інших країнах?
Так. Наразі ми в процесі відкриття нових навчальних центрів по всьому світу та створення міжнародної системи сертифікації навичок, аналогічній Microsoft та Cisco.

Який саме сертифікат я отримаю після складання іспиту?
Після успішного складання екзамену учень отримає сертифікат UTC Unmanned Aircraft Operator (оператор безпілотного літального апарата UTC). Тип сертифіката залежить від конкретного курсу (курсів) навчання.

Які взаємовідносини між навчальними центрами та штаб-квартирою DJI Академії? Чи працюють співробітники навчальних центрів у штаб-квартирі DJI Академії?
Штаб-квартира DJI Академії виконує авторизацію навчальних центрів у світі. Кожен інструктор зобов’язаний пройти навчання в головному офісі DJI Академії. Наразі викладацький склад нараховує понад 1600 сертифікованих викладачів-інструкторів.

Чи можу я змінити навчальний центр після реєстрації?
Ні. Ви можете пройти навчання лише в тому центрі, де зареєструвалися.

Який навчальний центр обладнаний найкращою технікою та де найкомфортніші умови для навчання?
Кожен навчальний центр має відповідати суворим стандартам DJI, тому всі вони однаково обладнані та придатні для навчання.

Я записався на курс, але ще не пройшов його. Коли завершиться термін реєстрації?
Вам необхідно завершити курс за 1 рік із моменту реєстрації.

Який процент слухачів складає екзамен UTC?
Згідно статистики усіх центрів UTC, екзамен складають приблизно 90% учнів. У разі невдачі вони матимуть два шанси спробувати ще раз.

Як мені продовжити сертифікат після завершення терміну його дії? Чи треба платити додаткові внески?
За три місяці до завершення терміну дії сертифіката слід відправити запит до Вашого навчального центру. Потрібно буде лише внести невелику плату за повторний друк сертифіката.

Що робити у разі втрати сертифіката?
Якщо Ви загубили сертифікат, зверніться до навчального центру та надайте необхідні матеріали для повторного випуску сертифіката.

Скільки треба чекати на отримання сертифіката?
Після успішного складання екзамену сертифікат видається протягом 30 робочих днів. Сертифікати та посвідчення (картки) виробляють у штаб-квартирі UTC й розсилають у навчальні центри, які вже розподіляють їх серед пілотів.

Що входить до плати за навчання?
До вартості включені: навчання, екзамен, а також витрати на виготовлення сертифікатів після успішного складання екзамену.

Як отримати сертифікат після подачі заяви на продовження?
Після підтвердження оплати місцевий навчальний центр передасть заяву до штаб-квартири UTC, яка виготовить сертифікат у найкоротші терміни й далі відправить його до навчального центру, де Ви можете забрати його особисто чи отримати поштою.

Як дізнатися термін дії мого сертифіката? Який вид сертифікатів потребує пролонгації?
Наразі необхідно оновлювати лише сертифікаційну карту (посвідчення) UTC і не треба продовжувати термін дії сертифікаційних паперів. Термін дії вказаний у сертифікаційній картці.

Скільки часу необхідно для пролонгації мого сертифікату?
Зазвичай видача триває до 30 робочих днів. Щоб не порушувати регулярності, підтримуйте контакт із навчальним центром для своєчасного продовження терміну дії сертифіката.

Я не маю часу приїхати до місцевого навчального центру для особистої подачі заяви на продовження. Чи є спосіб зробити це онлайн?
Ви можете відправити електронний лист до навчального центру та подати заяву. До листа треба додати дві фотографії: знімок попереднього сертифіката та особисте фото з карткою сертифікації в руках. Переконайтеся, що інформація на фотографіях добре читається.

Чи потрібно складати екзамен перед подачею заяви про продовження терміну дії сертифіката?
Ні. Наразі додатковий екзамен не потрібен. Ви можете напряму звернутися до навчального центру та подати заяву.

Які навчальні центри приймуть мою заяву на продовження терміну дії сертифіката?
Ви можете подати заяву безпосередньо до місцевого центру навчання у Вашій країні чи регіоні. Вся необхідна інформація вказана на сайті UTC. Ми рекомендуємо звертатися у той центр, де Ви отримали перший сертифікат, але якщо це незручно, можна звернутися до іншого навчального центру.

Як продовжити термін дії сертифіката?
Крок 1: Подача заяви на продовження терміну дії сертифіката. Є два способи:
а) Прийти до навчального центру зі старим сертифікатом та особисто подати заяву на пролонгацію.
б) Відправити до навчального центру електронний лист із двома фотографіями. На першій має бути попередній сертифікат, а на іншій – Ви маєте тримати сертифікаційне посвідчення. Інформація на знімках має читатися.
Крок 2: Перевірка інформації.
Після подачі заяви навчальний центр перевірить інформацію про сертифікацію та повідомить правила оплати.
Крок 3: Внесення оплати.
Дотримуйтеся інструкцій навчального центру та вносьте оплату вчасно.
Крок 4: Видача нового сертифіката.

Після оплати в головному офісі UTC виготовлять сертифікат та відправлять його до місцевого навчального центру. Далі можна буде забрати його особисто чи отримати документ поштою. Зазвичай процедура триває до 30 робочих днів. Перевірити статус можна зв’язавшись зі своїм навчальним центром.

Menu

Відправити запит

Заповніть анкету і ми зв’яжемося з вами в найкоротші терміни.

Дякуємо!